Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum Promocji Województwa Lubelskiego
#11
Byłem tam przed chwilą, na drzwiach jest napisane od poniedziałku do piątku, ale pewnie jutrzejszy dzień jest wyjątkiem Tongue
Proponuję ustawkę o 10:00 na miejscu Smile albo np pod starym domkiem stróża przy ogrodzie saskim i dojechać tam razem Big Grin
Odpowiedz
#12
kertoip_90 napisał(a):Byłem tam przed chwilą, na drzwiach jest napisane od poniedziałku do piątku, ale pewnie jutrzejszy dzień jest wyjątkiem Tongue

Niestety tak właśnie u nas wygląda promocja :-P
Centrum powstało w październiku 2010.
Do dnia dzisiejszego nie mają swojej strony internetowej.
Normalnie otwarte jest jak wspomniałeś od poniedziałku do piątku.
W sezonie turystycznym ma być czynne w weekendy.
A niby kiedy jest ten sezon turystyczny w Lublinie?
A co z turystami w soboty i niedzielę? - Zamknięte drzwi :-P
No i do godz. 17... dlaczego nie do 15?
Ale zaczynam chyba OT (a może i nie?) - bo przecież temat dotyczy Centrum.
W każdym bądź razie jak wspomniałem "Promocja Roztocza" została zaplanowana na 9-11 czerwca w godzinach 10-17 (tyle oficjalne komunikaty).
Dziwne, że nawet na zamkniętych drzwiach nie ma żadnej informacji?
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#13
Byłem tam dziś przed samą 17 otrzymałem zestaw obowiązkowy.
Bardzo miła Pani zapraszała na jutro od godziny 10.

Czyli raczej sezon turystyczny w pełni Smile
Łukasz
Odpowiedz
#14
Dobra, jak ktoś się chce dołączyć, to będę o godzinie 10:00 przy dawnym domku stróża. (mały budyneczek z czterema wieżyczkami przy rogu ogrodu saskiego od strony KFC przy Lipowej. Teraz tam chyba coś sprzedają.) Poczekam tam 10 minut i jadę do Centrum. Jeśli będzie padać czekam 5 minut.
Odpowiedz
#15
Byłem zobaczyłem , mapki dostałem i kupę przewodników po roztoczu i aż się szkoda robi że jeszcze tego wszystkiego nie zjeździłem rowerem , trzeba to jakoś nadrobić w jak najkrótszym czasie.
Odpowiedz
#16
Do której tam dziś będzie w końcu czynne?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
Wpadłem tam o 15:53 i już zwijali asfalt, podejrzewam, że byłem ostatni. Nie dostałem już smyczy, ale mapki całkiem fajne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości