Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.06.2011, godz. 16.00, Parking przy Lubelskim Skansenie
#11
dzięki za dzisiejszą przejażdzkę :lol: :lol: :lol: .
były podjazdy i zjazdy( moje ulubione hehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Odpowiedz
#12
Dzięki za wspólne kręcenie :-> i taka refleksja po dzisiejszej przejażdżce: pomimo, że rowerzystom czasem wiatr w oczy to i tak ważne są tylko te drogi, których jeszcze nie znamy ;-)

do następnego :->
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#13
dla mnie to był jeden z cięższych wyjazdów w tym sezonie, wiatr,moja niemoc i bolące kolano dały mi się nieźle we znaki .... ale to nie znaczy, że mi się nie podobało, bo podobało mi się bardzo,
fajnie pod górkę i z górki ... i znów pod górkę ....
wrzućcie trasę i dystans jakiś orientacyjny bo mi się dwa razy zresetował licznik

dzięki za wspólną jazdę
do następnego


a i jeszcze kilka fotecek https://picasaweb.google.com/aska.gos/1 ... aH6rcuQmwE
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#14
Wanda i truskafka, dziewczyny dawałyście radę czasami tempo było ostre :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#15
Jeszcze tylko wyjaśnij:
gello1 napisał(a):dziewczyny dawałyście radę czasami

czy może:
gello1 napisał(a):czasami tempo było ostre

:-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#16
darist,
miało być:

Wanda i truskafka dziewczyny dawałyście radę, czasami tempo było ostre :mrgreen: :mrgreen:
i proszę nie łapać mnie za słówka :oops: :oops: :oops: :-? :-? :-?
Odpowiedz
#17
Tak, to była taka mocniejsza rekreacja :-D . Jak zawsze przetestowaliśmy nowe drogi i nowe ścieżki. Podoba mi się to okreslenie: "Ważne są tylko te drogi, których jeszcze nie znamy"
Coraz mniej mam tych dróg w okolicach, ale jakieś rodzynki zawsze się znajdą. :-D No i radością moją jest dzielenie się tymi drogami z Wami.
U mnie dtd 58,65km za śr.20km/h
trasa
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
i jedno zdjęcie w Moszenkach.
Dzięki wszystkim za wspólny przejazd.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
gello1 napisał(a):proszę nie łapać mnie za słówka

raczej za przecinki :-P
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#19
truskafka, no fakt :lol:
Odpowiedz
#20
gello1:
Wanda i truskafka dziewczyny dawałyście radę, czasami tempo było ostre
i proszę nie łapać mnie za słówka

Ja nie miałam wątpliwości o które "czasami" chodzi Wink dzięki za podniesienie na duchu, bo moje odczucia co do dzisiejszej jazdy dokładnie takie jak u truskafki Smile
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości