Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niebzpiecznie miejsca na ścieżce
#1
Ukazał się taki oto artykuł
http://www.mmlublin.pl/374818/2011/6/12 ... ry=drogowe
Odpowiedz
#2
Niestety link się nie otwiera. Dla mnie jednym z niebezpieczniejszych miejsc jest to, które załączam. Szczególnie dla jadących os Spółdzielczości Pracy. Kierowcy wyjeżdżający z parkingu nawet nie zwalniają dojeżdzając do Andersa. A z powodu krzaków rowerzysci są kompletnie niewidzialni.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Jurek S, Dokładnie. Dodam jeszcze iż przy zjeździe w stronę ronda jedzie się z górki więc rowerzyści często to jaką dość szybko
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#4
Link
Odpowiedz
#5
Ulica Choiny i wyjazdy z posesji powinny też się tu znaleźć (przekonałem się o tym na własnej skórze kilka miesięcy temu) :-(
Odpowiedz
#6
przy ul. Choiny często na tych wyjazdach z posesji parkują samochody. i stoją tak, że nie da się przejechać. to też wpływa ujemnie na bezpieczeństwo, z tym że zgłaszać należałoby do Straży Miejskiej.
Odpowiedz
#7
Pół biedy, że tam stoją te samochody... Nie wiem, może to tylko ja mam takiego pecha, ale już tam widziałem matołów (określiłbym bym chętnie gorzej, ale podobno nie można tu wulgarnie... :-P ) pakujących się z samochodem przez ścieżkę, czy to w zjazd na posesję, czy też pod znajdujący się tam sklep, w sposób - że tak powiem - zaskakujący dla akurat znajdujących się tam rowerzystów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości