Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dojazd na III Nadbużański Rajd Rowerowy
#1
Jak wiadomo wszem i wobec 25.06 odbędzie się Rajd Nadbużański. endriu68 zaproponował taką trasę z Lublina: http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3733. - 125 km
Ja zaś proponuję coś takiego:
Trasa dla mniej wytrwałych :-) Jak uda się załatwić urlop planuję jechać w czwartek lub piątek do Chełma pociągiem - do wyboru: Lublin - Chełm: 6.26 (7.27 w Chełmie), 7.26 (8.20 w Chełmie), 8.26 (9.30 w Chełmie), 9.26 (10.33 w Chełmie) i jeszcze wiele innych... Cena biletu do Chełma (normalny) to coś ok. 12 - 13 zł, za rower ostatnio płaciłem 5,50 zł, ale teraz w weekendy w ofercie "Kolej na rower" ma być po 1 zł. Z Chełma rowerkiem kręcę do Włodawy (droga 812), potem 816 na Sławatycze i Liszną - w sumie będzie to ok. 80 km Jak ktoś chętny, to proszę o wpisy, przy czym zastrzegam, że w razie nieotrzymania urlopu, rezygnuję, ale pomysł zostaje :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
ta traska to teren czy szosa?? ja stępnie się piszę ;-)
Odpowiedz
#3
sorry, że się wtrącam, ale jeśli Rado chce jechać drogami woj. 812 i 816, to szosa cały czas.

btw. można też pojechać do Dorohuska i stamtąd cały czas 816'tką na północ. po drodze fajne widoki, ciekawe miejscowości (Wola Uhruska, Sobibór, Włodawa...)
Odpowiedz
#4
Hej ,może trochę pospamuje :
ale Rado dasz radę 80km po wyjściu z pociągu. ? myślę że dasz 125 km bez większego wysiłku.Spam to spam" dzięki za odświeżenie tematu wyjazdu. Do mnie na ustawkę lecą drzwiami i oknami"jest już około 600 wpisów. Może nie trafiłem z ofertą , tak czy siak na Rajd Nadbużański się zjawię (słowo się rzekło)
Moja trasa nie jest wymagająca- powrót może i owszem , ale zależy kto się zdecyduję.
Sorry za trele morele (Znikam na 5 dni)
Odpowiedz
#5
tak jak pisał Mindex cały czas szosa,
endriu68 125 km dam radę, ale moja "osoba towarzysząca" :-) mogłaby nie sprostać...więc dlatego ten pociąg do Chełma.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
no i czarny scenariusz się spełnił... urlopu brak....ehhhhh - będę Was wspierał "duchowo" :-) i czekał na relację ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości