Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.06, g.18, Pl. Litewski - Masa Krytyczna
#21
No dobra wygraliście ;-). Swoją drogą ciekawe, że w temacie o Masie Krytycznej połowe miejsca poświęciliśmy na dyskusję czy wiadukt można nazwać mostem :-D (no po części to moja wina :oops: - można te wywody przenieść do kosza :?: )
Odpowiedz
#22
Ja bym tą trasę trochę wydłużył, bo czuję że znów będziemy sporo przed czasem, jak ostatnio Big Grin

BTW - są jacyś chętni do kamizelek? W maju było nas za mało i nie tylko ja czułem się lekko zajeżdżony fizycznie.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#23
a taki "kamizelkowy" to co robi ??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#24
Aleksander W napisał(a):BTW - są jacyś chętni do kamizelek? W maju było nas za mało i nie tylko ja czułem się lekko zajeżdżony fizycznie.
Ja bardzo chętnie pomogę ;-)
Jakub.P napisał(a):a taki "kamizelkowy" to co robi ??
Lata od skrzyżowania do skrzyżowania i chwilowo blokuję ruch by kolumna rowerzystów mogła spokojnie przejechać ;-)
Odpowiedz
#25
Ja bym nie wydłużał. Myślę, że lepiej jak będzie 15 minut za krótka niż jak ma być 5 min za długa. Lepiej żeby cała kolumna dojechała do końca Smile Ostatnio trochę przegięliśmy i dużo ludzi się odłączyło.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#26
No ja mogę kamizelkę mogę zabrać ze sobą i pomóc jak by coś Smile
Odpowiedz
#27
To ja się też chętnie przyłącze Smile Średnia w okolicach 15 - 20 km/h??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#28
Jakub.P napisał(a):To ja się też chętnie przyłącze Smile Średnia w okolicach 15 - 20 km/h??

Chyba nawet i mniejsza :-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#29
zebranie "kamizelkowców" o której ??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#30
Zapewne o 18. Tak jak masa.
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości