Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[25/26.07] Objazd Gminy Wólka
#1
Witam

Wymyśliłem sobie, że można objechać tę gminę.

Mapka jest w powyższym linku na dole strony Smile Dystans pewnie wyjdzie max 50km, chociaż kto wie Big Grin Proponuję start spod Urzędu Gminy (ok 3,5km od Grafa).

Jest tylko jedno ale: zaczął się problem z terminami:
Odpadają:
4-5 lipca - Chełm, Puławy
11-12 lipca - Coś było na 11 chyba, 12 Alley
18-19 - pielgrzymka

Bardzo wstępnie proponuję sobotę/niedzielę 25/26 lipca. No chyba, ze też juz jest coś zaplanowane na te terminy...
Ewentualnie można to pyknąć jakimś popołudniem, fajnie jakby się zebrała większa ekipa Smile

[EDIT]: Oczywiście objazd w tym sensie, że jedziemy wzdłuż granic gminy Smile
btw: Pomyślałem też, że można by rozpocząć cykl z serii objeżdżania okolicznych gmin Big Grin Będzie ciekawie, takimi trasami mało kto jeździ no i nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
trochę odległy termin Tongue
myślę, ze wystarczy jedno popołudnie Wink

nic nie napisałeś o typie roweru jaki zamierzasz zabrać ;>

ja się wstępnie pisze Wink

PS: ktoś miał pomysł aby nanosić terminy ustawek na kalendarz... ale chyba nie zwrócił na siebie większej uwagi :>
Odpowiedz
#3
MrKolos napisał(a):nic nie napisałeś o typie roweru jaki zamierzasz zabrać
Domyślnym rowerem jest zawsze taki, który wjedzie w teren. Jeśli nie jest wyraźnie zaznaczone, że 100% asfalt to znaczy, żebyś wziął górala. Poza tym jak sobie wyobrażasz objazd jakiejkolwiek miejscowości wzdłuż jej granic, żeby nie trafił się teren?

O kalendarzu czytałem, bardzo dobry pomysł, postaram się coś takiego zrobić.

Myślę, że na objazd wystarczy popołudnie. Propozycja jest na razie luźna, zobaczymy co na to reszta ekipy Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
wolałem się upewnić
jak już mam pewność to wszystko jest ok ;-)
Odpowiedz
#5
Ja jestem z tych okolic i ostrzegam że szosa jest strasznie dziurawa więc moim zdaniem na szosówkę to jest po prostu masakra
Odpowiedz
#6
Gdzie masz dziurawą szosę? W całej gminie? Dookoła? Big Grin Na tak dużym terenie zawsze się znajdą dziury Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
No jeżeli będziecie jechać szosą która prowadzi przez Świdniczek Świdnik Duży i te okolice to droga straszna potem droga niedaleko lotniska jest ładna i równa, na mapie widać że będziecie jechać przez las świdnicki więc może być dużo błota jeszcze po deszczach ja wczoraj byłem i jeszcze było. dalszej drogi nie znam aaa i droga w bystrzycy Sobianowice jest taka nawet równa ale i też są dziury bo tam jeżdżą ciągle ciężarówki z piachem Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości