Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beskidy MTB Trophy
#31
Pewnie mało kto wie... Ale w tym roku Bike Pack Factory Racing Team nie odpuścił sobie Trophy!
Na zmierzenie się z jednym z najtrudniejszych etapowych wyścigów MTB w Europie wybrał się admin Maciek!
Chodzą słuchy, że ma już w tym roku przejechane 7tyś km i planuje ukończyć wyścig w pierwszej setce! WOW Niezły hardcore!
Trzymamy za niego kciuki, bo dziś już pierwszy etap. 66km i 2300m przewyższeń!
Hop, Hop, Hop! DAWAJ MACIEK DAWAJ!!!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#32
Kod:
Siema,

Tak na szybko bo późno jak cholera... Zdążyłem! Pierwszy dzień zaliczony! Czas jazdy 5:49 ale na trasie 6:55. Po kilka minut na każdym bufecie ale dobre 40-45 na naprawie defektów - złapałem w sumie 3 gumy, miałem dwie dętki, 3ci raz trzeba było kleić, łatka po chwili puściła więc znowu musiałem koło demontować, na szczęście wysępiłem dętkę i jakos na niej dojechałem ostatnie 20 km a łatwo nie było bo to jakiś ultra light i musiałem nieźle uważać. Gdyby nie te problem to spokojnie bym miał około godziny zapasu - na Skrzyczne wdrapałem się równo po 3h a to była połowa trasy przy czym drugie połowa to praktycznie zjazdy więc powinna zająć nie więcej niż ta pierwsza. No ale nie ma co się nad tym rozwodzić, jutro kolejny etap, pokleiłem dętki i idę spać bo padam, trochę się styrałem goniąc czas. Odezwę się jutro, mam nadzieję, że dojadę! ;-)

Pozdro,
MZ

[Obrazek: IMG00213-20120607-1157.jpg]
Odpowiedz
#33
Kod:
Hej,

dziś był prawdziwy hardcore ale jakoś się doczołgałem! Nie wiem co będzie jutro bo ma być jeszcze lepiej znaczy się trudniej. ;-) Dam znać wieczorem!

Pozdro,
M
Odpowiedz
#34
Maciek ukończył trzeci dzień z pół godzinnym zapasem! Za 40 minut start ostatniego etapu. Już teraz chyba nic go nie zatrzyma w wyścigu po finishera Smile Trzymam kciuki!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#35
wow. Powodzenia. Trzymam spięte garści. Pozdrawiam
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#36
Dziś ruszyły zapisy na kolejną, VII edycję kultowej etapówki organizowanej przez ekipę Grześka Golonko – Beskidy MTB Trophy. To świetny termin na publikację relacji z mojego startu w VI edycji, która odbyła się na początku czerwca w Istebnej. Jak na relację z etapówki przystało, powstawała ona również etapowo. A, że ostatni etap był najtrudniejszy to musiała swoje odleżeć na dysku. ;-) Czytaj więcej...
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#37
Świetna relacja! Przywołuje wspomnienia... i kusi! Kusi by tez pojawić się na tej liście startowej Smile
W tym roku przejechałeś całe Trophy chociaż nie ukończyłeś, myślę, że jest to gwarantem sukcesu w przyszłym roku Smile
Będę trzymał kciuki! (o ile nie przekonacie mnie do startuTongue )
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#38
michalbrodowski napisał(a):Świetna relacja!
Dzięki!
michalbrodowski napisał(a):Kusi by tez pojawić się na tej liście startowej Smile
Nie zastanawiaj się lepiej za długo bo Cię sponsor z teamu wykreśli! ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#39
jeszcze nieco ponad tydzień, będzie ciężko
Odpowiedz
#40
chmury wiszą nisko - leje, jeszcze nieco ponad godzinę i jedziemy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości