Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizytówki
#1
Hejka.
Znów siedząc sobie i dumając w niebieskich obłokach i rozmyślając nad tym co tu można jeszcze dołożyć z moich dziwnych pomysłów, kiedy przypomniałem sobie, że kiedy jechałem pierwszy raz z wami, podczas podróży nie wiadomo kiedy i nie wiadomo skąd dołączył do nas nieznajomy pan, który towarzyszył nam podczas wycieczki.
Zapewne nie wiedział co to za grupa jeździ, dopóki się nie zapytał :-P dostałby wizytówkę i by wszystko wiedział.
Tak więc, wymyśliłem wizytówki.
Mianowicie podczas wypraw i nie tylko stowarzyszenie RowerowyLublin.org mogłoby mieć zawsze ze sobą jakieś wizytówki, które można by rozdawać innym rowerzystom i ludziom "potrzebującym" że się tak wyrażę co by chcieli się dowiedzieć się co to za stowarzyszenie i że jest w ogóle coś takiego.
Grafika to już coś całkiem osobna sprawa ale myślę, że pomarańczowe tło z logo i adresem strony a'la grafika na forum na górze.
To tylko pomysł który musiałem wyrzucić z siebie :-D a realizacja nie jest trudna :-)

Pozdrawiam Seb
Odpowiedz
#2
A to chyba już jest zrobione :-) Nasz administrator wręcza je wszystkim napotkanym po drodze Rowerzystkom ;-)
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#3
bartek, szkoda że tylko rowerzystkom... ;-)
Rowerzyści w takim razie trochę na tym tracą... :lol:
Skoro plan już zrealizowany to w takim razie mój temat jest do zamknięcia.
Pozdrawiam Seb
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości