Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OSK w lublinie, jaki najlepszy?
#11
A może takie cóś. Czatuj, aż się pojawi wersja na kategorię B. Było już kilka razy.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#12
ja robiłem w mili zarówno B jak i A. ludzie narzekają na nich, że źle, że coś tam, że instruktorzy się co raz zmieniają.
o kursie na kat A nie będę opowiadał bo Cię B interesuje. Miałem jednego instruktora, ogólnie podchodził na luzie do nauki, nie napinał się jak za pierwszym razem o mało głowy sobie nie rozbił jak zahamowałem, czasami w żartach mówił, że niektóre przepisy są głupie, ogólnie miło wspominam kurs.
moi znajomi polecają też Sprinter na Czechowie.
Odpowiedz
#13
mariox napisał(a):A może takie cóś.
Czad! udało mi się załapać na kat. A za 50%, dzięki za linka!
Odpowiedz
#14
Mi niestety nie udało się załapać na takie promocje, bo ponoć miały być od nowego roku zmiany w przepisach dotyczące wieku ... i zapisałem się w grudniu :-P

OT:
polecam również http://gruper.pl/lublin też można trafić fajne promocje.
Odpowiedz
#15
KermitOZ napisał(a):Tak mi się przypomniało: Tom z forum jest doświadczonym instruktorem i jak chcesz się nauczyć to z nim się skontaktuj, zaufany gość i na pewno zadba o to, żebyś się nauczył Smile Tak, to jest reklama, może Tomkowi głupio tak się reklamować, ale ja mogę to zrobić z czystym sumieniem Smile

ja się obiema łapkami pod tym podpiszę podpiszę i jeszcze stopą mogę ale nie wiem czy wyraźnie wyjdzie Tongue, Tom ma dobre podejście i uczy jazdy ... racjonalnej a nie tylko pod egzamin, czego przykładem jestem ja Big Grin
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości