Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.07, 17:30 Alley Fot
#1
Witam

Szykuje się kolejny Alej, tym razem dla amatorów fotografowania, szczegóły Tutaj.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
KermitOZ napisał(a):Szykuje się kolejny Alej, tym razem dla amatorów fotografowania, szczegóły Tutaj.
Pomimo że cienki jestem z topografię Lublina (nawet nie wiem gdzie jest są wymienione na plakacie Fabryka Kopii i Kino Bajka Big Grin), to o ile się uda, postaram się pojawić Smile
Odpowiedz
#3
może być to naprawdę ciekawy alley, a że topografia Lublina z różnymi dziwnymi (mało znanymi) zabytkami włącznie nie jest mi obca to postaram się być ;-)
Odpowiedz
#4
Jak się dowiedziałem od orga lepiej nie brać roweru na tę imprezę Smile Zatem temat przenoszę do Hyde Parku i wszystkich zapraszam na konkursowe focenie.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
No ale wstyd bo znam dość dobrze organizatorów bo organizuje to LTF. "Prezes" mnie ubiegł z tą informacją. Joseph nie martw się liczy się dobra zabawa i zdjęcia.
A tu na FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=178424778880672
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#6
Wyścig kurierów na który lepiej nie brać roweru? To jakaś kpina?
Odpowiedz
#7
Po prostu nazwa jest myląca i kojarzy się z Alley Catem Big Grin Rower można wziąć ale wszystkie zadania będą podobno na Miasteczku Akademickim, więc raczej się nie przyda. Poza tym nie trzeba wykonać wszystkich, wystarczy pstryknąć kilka dobrych zdjęć i można wygrać, bo będzie głosowanie na i punktowane będą dobre zdjęcia. Czyli taka jazda figurowa na lodzie a nie sport Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Dobra pewnie Josep się nie przyzna ale w imieniu organizatorów przekazuję informację o zajęciu prze niego 2 miejsca w tym konkursie. Czwarte miejsce dostał Michał Brodowski. Gratulacje tym co się tam pojawili. I jak będę coś wiedział na ten temat to dam znać bo może coś będzie po wakacjach.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#9
To jak już o miejscach mowa, to ja zająłem 7 :-P
Tutaj jest galeria z wybranymi zdjęciami Alley Fotowymi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości