Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 lipca - 11:30 -lkj
#1
O 11:30 zamierzamy z Mariuszem-Newaysem przetoczyć się nad zalew plus coś tam się wymyśli, docelowy dystans to jakieś lajtowe ~30-40km, tempo raczej spokojne co by odpocząć przed jutrzejszą trasą do Chełma.
Start spod LKJ.
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#2
Na ustawce byłem ja i Mariusz, trasa wyszła bardzo krótka bo jakoś nie chciało się więcej ;-)
Ogólnie to objechaliśmy wschodnią stronę zalewu terenem, a zachodnią asfaltem i ścieżką.

DST: 25 km
AVS: 20.5 km/h
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#3
holden napisał(a):(...)

DST: 25 km
AVS: 20.5 km/h

Jak na Was to chyba spaliście po drodze :mrgreen:, ale do słupków Was dopiszę
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Jurek S napisał(a):
holden napisał(a):(...)

DST: 25 km
AVS: 20.5 km/h

Jak na Was to chyba spaliście po drodze :mrgreen:, ale do słupków Was dopiszę
- Jurku,myślisz,że jesteśmy tacy wymiatacze :mrgreen: :mrgreen: ,są dużo lepsi od nas,a tak poważnie Bartek nie chciał za dużo kręcić ze względu na jutrzejszy wyjazd do Chełma,a u mnie jeszcze cały czas to kolano :evil: :evil: ale w stosunku do dwóch poprzednich wyjazdów to faktycznie "pikuś" :mrgreen:
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości