Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dojazd na XVIII ŚRwL 03.07.2011 stary most na kalinie
#1
Witam.

Pogoda widzę na niedzielę szykuje się całkiem OK więc pewnie pojadę do Lubartowa na święto roweru.
Biorę ze sobą kurtkę przeciwdeszczową i ciuchy na zmianę bo najprawdopodobniej przelotnie będzie padało i nie chcę się zatrzeć po drodze a muszę w tym roku wygrać komuś kolejny rower :-D
Drogą nr 19 nie jadę bo to masakra a nie jazda, tak więc...

Trasa terenowo-asfaltowa z przewagą terenu ale bez żadnego hardcoru zwykłe polne i leśne drogi.
Jazda bez stresu, bo mi się nigdzie nie śpieszy :-)

Trasa będzie mniej więcej taka:
http://www.bikemap.net/route/1081435
po części będzie jazda nowymi odcinkami więc na pewno będzie trochę przerw co by zerknąć na mapę i zobaczyć czy dobrze jedziemy.

Dla osób chcących się zarejestrować w Nasutowie, będzie możliwość odłączenia się ode mnie bo w pewnym miejscu będę przejeżdżać jakieś dwa kilometry od punktu kontrolnego wskażę drogę aby tam trafić bez problemów.
Jak już mówiłem rok temu nie zależy mi na liczbie km napisanych na dyplomie, tak więc przez Nasutów nie jadę, bo mi się nie chce 8-)

Pozdro

EDIT: Chodziło mi o naszą drogę nr 19 a nie 17 ale 17 to bym się bał jeszcze bardziej :-)

EDIT2: Przesuwam czas startu do poprawy pogody czyli max. do 13.00 jak do tej godziny nie przestanie padać nie jadę.
Odpowiedz
#2
Seb napisał(a):a muszę w tym roku wygrać komuś kolejny rower :-D

Nie zapominaj że ja też wtedy tam byłem. A teraz niestety mnie nie będzie. Może teraz ty trafisz jak wtedy tamten chłopak bieliznę damską. :lol: :lol:
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#3
Panie Sebku, cisnę z Panem. Nie ma bolca.
Odpowiedz
#4
...
Odpowiedz
#5
Jeśli w przeciągu około godziny od teraz się nie przetrze to jadę potem lub wcale. Nie mam odpowiednich ciuchów a poza tym nie jestem hardkorem, buchuchu...
Odpowiedz
#6
Pogoda nie tak jak sobie wymarzyłem Undecided
No ja też nie zamierzam w deszczu jechać, więc na razie zobaczymy co będzie, od biedy przełoży się wyjazd 1-2 godz do przodu.

EDIT:
Byłem o 9.00 na starym moście na kalinie w razie jakby kogoś poniosło i przyjechał aby jechać do Lubartowa... na szczęście nikt nie przyjechał :-)
Przesuwam wyjazd do czasu rozpogodzenia się :-)
Zobaczymy co będzie...

EDIT2:
Odwołane, nie jadę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości