Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tour de Pologne 2011
#1
Witam Smile

Nie wiem czy ktoś ogląda transmisje TdF, ale pojawia się w przerwie zapowiedź Polskiego Touru. Jak wam się podoba? Dla mnie jest zajefajny Smile
Odpowiedz
#2
A w Polsce puszczają jakieś reklamy TdP w telewizji? Bo te podczas transmisji TdF mnie pozytywnie zaskoczyły Smile
Odpowiedz
#3
W polskich stacjach nie widziałem, tylko na Eurosporcie widziałem
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#4
A oto nowa strona naszego Touru http://tourdepologne.pl/ . Nawet sklep się pojawił
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
Wczoraj i dzisiaj Marcel Kittel zdeklasował innych sprinterów :O poza zasięgiem,byk jak Greipel ;>
Odpowiedz
#6
dziwne ze boonen nie finiszuje, co on na gory czeka Smile
Odpowiedz
#7
A co on się będzie z jakimiś młodzikami ścigał na trzepackiej imprezie? On już status czołowego sprintera w swoim czasie wypracował i nie musi nic tutaj udowadniać.

A TdP to dla niego okazja głównie do połapania brakujących punktów w ProTourze, które mu przepadły wraz z wycofaniem się z TdF.
Odpowiedz
#8
znów Kittel, poza zasięgiem!

Powód edycji: ortografia.
Odpowiedz
#9
No Gdyby Bondarowi trochę więcej sił zostało to miał szanse na zwycięstwo w tym etapie.
Odpowiedz
#10
Ładnie wyrwał do przodu.
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości