Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09.07.2011, godz. 10.30, Związkowa-Spół. Pracy
#1
Posiedziałem trochę w koszu ;-) i mnie natknęło, zeby gdzieś się ruszyć. Póki co leje, ale może do soboty coś się wyklaruje. Proponuję nadwieprzańskie klimaty, duzo fajnego terenu, ładne widoki. Powrót przez lasy Kozłowieckie. Dystans ok 70-80km.
Przepraszam Jakub, ze w tym samym czasie, ale kierunek Nałęczów ostatnio mocno eksplorowaliśmy więc dla tych innych moja propozycja :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
A ja ta nieśmiało zaproponuję: może niedziela? Bo nad Wieprz to ja zawsze byle nie w tą sobotę a powrót to może być wtedy nawet przez Patagonię Wink
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#3
tkt napisał(a):A ja ta nieśmiało zaproponuję: może niedziela?)

Wtedy można byłoby mnie dopisać na listę główną, w przeciwnym razie pozostaje mi lista rezerwowa.
Odpowiedz
#4
No to jedziemy ! Smile
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#5
Tomku i Kamilu, zostanę jednak :-| przy sobocie bo na niedzielę cos planuję o czym jeszcze dokładnie nie wiem :-D ale na wszelki wypadek chciałbym ją mieć wolną.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Jak sobota, to ja też Big Grin
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Również powinienem się pojawić.
Odpowiedz
#8
jak tylko pogoda dopisze to Ja również piszę się na tą imprezę , tylko czy to miejsce spotkania to jest krzyżówka tych ulic czy może plac przed olimpem?
Odpowiedz
#9
jak nie będzie padało to będęSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#10
Coolman napisał(a):jak tylko pogoda dopisze to Ja również piszę się na tą imprezę , tylko czy to miejsce spotkania to jest krzyżówka tych ulic czy może plac przed olimpem?

Tak to krzyżówka tych ulic od strony północno-wschodniej
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości