Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odebranie uprawnień administratora
#11
Pewnie jest w regulaminie napisane kto i w jakich okolicznościach może zwoływać i proponować punkty walnego zebrania.
Zdaje się, że Forum.RL.org jest polem działalności i ekspresji RL j to Stowarzyszenie podejmuje wszelkie decyzje, dla tych, którym się to nie podoba istnieją inne fora.

Ja z Kermitem nie miałem konfliktu na forum. Do jego wypowiedzi mógłbym mieć zastrzeżenia, ale są w granicach ludzkich opinii.

[OFFTOP Jeśli chcemy znać liczbę aktywnych to mamy opcję Użytkownicy->Wyświetl wg Data ostatniej aktywności. (do tego momentu w dniu dzisiejszym aktywnych było 87 użytkowników, w lipcu aktywnych było 196)]
Odpowiedz
#12
Zgadzam się z Niunią w 100% - wtedy dopiero będzie można rzetelnie ocenić "siłę" naszego forum...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#13
Forum jest małe i nie ma kogo banować, a przecież trzeba pokazać, że administracja jest, czuwa, funkcjonuje. Od początku na forum było za dużo napinania się, złej atmosfery z winy Grześka.

PS: Większość for internetowych ma tylko kilka % aktywnych użytkowników, pozostali wchodzą raz na jakiś czas, albo wchodzą poczytać i nawet się nie logują - całkiem normalna sprawa.
Odpowiedz
#14
Kamil napisał(a):. Od początku na forum było za dużo napinania się, złej atmosfery z winy Grześka.

.
trudno się nie zgodzić.
Odpowiedz
#15
PrażonyRabarbar napisał(a):Nie zadowolonych kilku może kilkunastu, czyli mniejszość.
Zadowolonych jest zapewne podobna liczba. Pozostali, albo się tutaj mało udzielają i temat jest im obojętny albo jeszcze nie mieli przyjemności bezpośredniej "konfrontacji". Zresztą duża część osób której nie podobał się system sprawowania tutaj władzy już dawno przestała się tu udzielać. A na pewno nie wszyscy mają odwagę aby powiedzieć wprost, że coś im się nie podoba. Ludzie którzy wciąż są na forum już przyzwyczaili się do obecnego stanu rzeczy i do admina który wszystko wie lepiej i zawsze musi mieć ostanie zdanie - żaden sprzeciw nie jest tolerowany. Jak dla mnie temat spóźniony o jakieś 1,5 roku. Doskonale pamiętam jak podczas dyskusji z Greco, Kreciczek ośmielił się zwrócić Kermitowi uwagę, mówiąc że forum nie służy obrażaniu ludzi, post został od razu usunięty a temat zamknięty. I to był już wyraźny sygnał, że osoba taka nie może pełnić funkcji admina gdyż admin powinien mieć na uwadze interes forum a nie swój własny. KermitOZ natomiast sam często prowokuje konflikty zamiast je łagodzić, a to nie służy forum. I jak ktoś już wspomniał Grzesiek jest zupełnie inną osobą w realu a inną na forum. I to kolejny przykład na to, ze władza degeneruje i nie jest dla każdego. I nie bierz Grzesiek tego jakoś do siebie, bo jak jest się administratorem to wymaga to pewnej postawy i szacunku wobec innych forumowiczów.
Odpowiedz
#16
...
Odpowiedz
#17
W realu również nie mam nic do Grześka to całkiem inny człowiek ;-)

Jednak na forum mówiąc wprost przegina, powody zostały już podane wyżej więc nie będę ich powtarzał.

I tak nie mam wpływu na ta decyzję - gdyby jednak miał to był bym za pozbawieniem go funkcji administratora / moderatora na tym forum.
Odpowiedz
#18
Ostrzeżeniami nie ma się co przejmować, to tylko forum. Dziwi mnie to, z jaką werwą ludzie wdają się w kłótnie dla samych kłótni w wielu tematach. Dawno nie widziałem tak zajadle gryzących się userów...
A co do niezadowolonych użytkowników jest ich znacznie więcej, ponieważ często nie udzielają się tutaj.
Odpowiedz
#19
jabolewski napisał(a):Dawno nie widziałem tak zajadle gryzących się userów...

Jabolku, ale my tu rzeczowo podejmujemy temat bo jest już nabrzmiały. Nikt tu nikogo nie gryzie a już zwłaszcza nikt z nas nie gryzie KermitOZa, bez przesady...
Paweł się wkurzył, ja uznałem, że czas najwyższy dołączyc się to Jego głosu. I tyle.
Odpowiedz
#20
marcin0604 napisał(a):
jabolewski napisał(a):Dawno nie widziałem tak zajadle gryzących się userów...

Jabolku, ale my tu rzeczowo podejmujemy temat bo jest już nabrzmiały. Nikt tu nikogo nie gryzie a już zwłaszcza nikt z nas nie gryzie KermitOZa, bez przesady...
Paweł się wkurzył, ja uznałem, że czas najwyższy dołączyc się to Jego głosu. I tyle.

Ja to okreslam calosciowo, akurat w tym temacie niczego takiego nie ma. Ale ciagle zdarzaja sie kwiatki, gdzie z powodu jednego posta powstaje 20 durnych odpowiedzi majacych na celu udowodnienie, czyja racja jest "najmojsza", do tego nierzadko niepozbawionych osobistych wjazdow.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości