Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odebranie uprawnień administratora
#1
...
Odpowiedz
#2
Z tego co zauważyłem to Grzesiek jest równy gość na żywo ale przez forum czasami nie da się go znieść.

Osobiście zgadzam się z Pawłem.

Po prostu czasami za głupie powody znajdują się do ostrzeżeń czy banowania. Błędy ortograficzne nie świadczą o forum tylko o samym piszącym.

Ostrzeżenia na SB. To w końcu do czego on służy? Rozmawiać prywatnie nie można bo zaraz jest upomnienie żeby iść z tym na PW. Problemów nie można rozwiązywać bo po kilku chwilach jest ostrzeżenie żeby zrobić temat w odpowiednim dziale.

Jestem na różnych forach związanych z tematyką muzyczną (estradowiec, forum weselne, forum klawiszowców, ogólne forum muzyczne) i tam nikt nie jest ostrzegany czy banowany za błędy ortograficzne czy składniowe. Tam liczy się wiedza poszczególnych ludzi a nie to jak piszą. Te fora są bardzo oblegane przez ludzi więc widać, że im to aż tak zbytnio nie przeszkadza, jak ktoś robi błędy. Ludzi tam ciągle przybywa.

Po prostu liczy się wiedza a nie to, jak ktoś pisze.
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#3
Dodałbym jeszcze kiełkujący despotyzm (kiełkujący silnie). Punkt pierwszy i trzeci jest znów ostatnio szczególnie odczuwalny. Pozostawianie możliwości rozwoju w tym kierunku może zrobic Grześkowi w konsekwencji dużą krzywdę.
Poza tym zmęczył mnie ten zamordyzm kolegi KermitOZa. Lubię Go, bo na żywo jest miłym facetem i cenie Go bo jest wartościowym człeniem.
jednak tutaj kolega dostaje jakichś dziwnych skrzydeł i z upodobaniem robi kwasy.
Nie piszę tego na priv do Grześka poniewaz od wczorajszego dnia stało się to sprawą publiczną (a powinno stac się taką w 2008 roku w epoce bikeforum, kto wie o co chodzi ten wie o co chodzi).
Odpowiedz
#4
http://petycje.pl/ :-P
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
nie trzeba petycji. wystarczy - i to chyba będzie najlepsza opcja - głosowanie jawne przez członków stowarzyszenia, nad składem adminów. skład wyłoniony będzie mógł zostać spośród członków zgłoszonych jako kandydatów. trzeba do tego walnego zebrania.

demokratycznie trzeba. większość musi decydować.
Odpowiedz
#6
...
Odpowiedz
#7
statut jest na stronie. skład zarządu również.
skład tegoż wybierany był na ostatnim walnym zebraniu. byłeś, powinieneś pamiętać.
skład komisji rewizyjnej był również przedstawiany.

jeśli nie pamiętasz, prośbę wyślij do zarządu, możesz na stowarzyszenie[at]rowerowylublin.org

i nie śmieć więcej tutaj bez sensu, proszę.
Odpowiedz
#8
No bez jaj.
Zarejestrowanych użytkowników jest ponad tysiąc.
Aktywnych, jak ktoś ostatnio napisał może setka.
Nie zadowolonych kilku może kilkunastu, czyli mniejszość.

MindEx napisał(a):demokratycznie trzeba. większość musi decydować.

Oczywiście, tylko dlaczego dla kilku zbanowanych, ostrzeżonych osób robić zebranie.
Jak się znajdzie z 50% niezadowolonych użytkowników, to można pomyśleć nad zmianą.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#9
czekałem, aż powie to ktoś z użytkowników, a nie z adminów.
aktywnych użytkowników jest grubo ponad setka. popatrzcie na tych, którzy byli na forum przez ostatnie 24h.
Odpowiedz
#10
A co z tymi nieaktywnymi?? może wysłać maila o kasacji konta, i takie konta pousuwać. Szczególnie takie co od 6 m-cy czy roku się nie logowały. Szkoda miejsca na nieaktywne konta. Wtedy będzie wiadomo ilu naprawdę jest aktywnych użytkowników.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości