Strony (12):    1 2 3 4 5 ... 12   
Jurek S   12-07-2011, 19:05
#21
Cieszę się coraz liczniejszym zainteresowaniem. Jeżeli znacie osoby z dzieciakami, które dadzą radę przejechać 60km (będzie parę górek Undecided ) to informujcie i dobrze gdyby jakoś tutaj się pokazały. Tak pod przyszłe wyjazdy rodzinne :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Paweł K.   12-07-2011, 21:11
#22
Jurek S napisał(a):...Jeżeli znacie osoby z dzieciakami, które dadzą radę przejechać 60km (będzie parę górek Undecided ) to informujcie i dobrze gdyby jakoś tutaj się pokazały. Tak pod przyszłe wyjazdy rodzinne :-D
Pojadę jako dzieciak, a co a w sakwę zapakuję mojego misia :lol: A pod górkę dam radę a co, tzn. tak mówi mój tata, że pod górkę też umiem. :mrgreen: A jak zdrowie pozwoli to na kolejną familiową ustawkę przyjadę z misiem i... babcią. Zabrałbym jeszcze dziadka, ale niestety już nie mam.

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Jakub.P   12-07-2011, 21:47
#23
Drogi Jurku jakie tempo przewidujesz? Bo najprawdopodobniej będę miał gości i chciałbym się jeszcze z nimi spotkać

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Jurek S   12-07-2011, 22:05
#24
Planuję zakończenie w Palikijach o 16.00. Dolicz dojazd do Lublina.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
darist   12-07-2011, 22:27
#25
Jurek S napisał(a):Niedługo przedstawię Regulamin, który trzeba będzie podpisać, ale proszę się nie obawiać to bedzie regulamin w stylu który kiedyś stosowałem na imprezie Planeta.
Później więcej szczegółów

Czy coś wiadomo już w tym temacie bo czasu coraz mniej a każdy deklaruje udział jedynie na forum.
A więcej do Ciebie będzie za chwilę na priv.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
kp   12-07-2011, 22:28
#26
Ja również pojadę.
Monika   13-07-2011, 08:25
#27
Jurku dopisz jeszcze na listę Anetę (capuccinowa VIva ;-) )
Niestety nie ma chwilowo dostępu do Netu.

orientuj...
Tool_Man   13-07-2011, 08:38
#28
Witam. Z przyczyn niezależnych od mojej osoby muszę z wielką przykrością odwołać moją obecność na tym jak że ciekawie zapowiadającym się wyjeździe.
Pozdrawiam i życzę udanej wycieczki.

Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
adi52a   13-07-2011, 09:55
#29
Witam! Z chęcią bym się wybrał na taką przejażdżkę. Czekam na regulamin, ponieważ uczestniczyłbym w czymś takim po raz pierwszy,nie wiem jeszcze czym to "pachnie". Pozdrawiam
MindEx   13-07-2011, 10:06
#30
w odniesieniu do powyższego posta:

myślę, że taka wycieczka "pachnie" tylko sposobem na miłe spędzenie czasu, poznanie ciekawych terenów wokół Lublina i poszerzenie swojej wiedzy z zakresu historii naszych terenów. można będzie przejechać się w doborowym towarzystwie na rowerze, można będzie podziwiać ciekawe widoki i pooglądać interesujące miejsca.

wątpię, aby ktoś mógł się zmęczyć. co najwyżej zachęci się do jazdy rowerem i będzie częściej i więcej wsiadał na rower po tej wycieczce.

myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać Wink Ale regulamin - wiadomo - należy przeczytać i zaakceptować.

PS. Nie wiem, czy już pisałem, że jadę Smile) Jak nie, to mówię teraz: ja JADĘ! Smile
Strony (12):    1 2 3 4 5 ... 12   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.