Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.07 Rowerem w zapomniane miejsca historii Lubelszczyzny
#1
Witam. Pozwoliłem sobie na małe odstępstwo w redakcji postu tzn w temacie nie wpisałem daty. Chciałem, żeby wyeksponować tytuł imprezy.
Tak więc Rajd „Rowerem w zapomniane miejsca historii Lubelszczyzny”. odbędzie się 17 lipca 2011. Wyjazd z parkingu przy Skansenie o godz. 10.00
Impreza będzie polegać na objechaniu kilku ciekawych, ale mało znanych miejsc związanych z historią Lubelszczyzny. Całkowity dystans do 70km. Na zakończenie rajdu ognisko z drobnym poczęstunkiem i konkurs z nagrodami. W kilku miejscach będę trochę opowiadał o ich historii i kto będzie znał później odpowiedź dostanie nagrodę. Nagradzane będą przynajmniej trzy miejsca. W przypadku braku odpowiedzi nagrody rozlosujemy :-D
Zaproszenie kierowane jest do wszystkich, ale szczególnie do rodzin z trochę większymi dzieciakami, które potrafią taki dystans przejechać. Proszę zgłaszać swój udział bo łatwiej będzie nam zaplanować zakup prowiantu.
Niedługo przedstawię Regulamin, który trzeba będzie podpisać, ale proszę się nie obawiać to będzie regulamin w stylu który kiedyś stosowałem na imprezie Planeta.
Później więcej szczegółów
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
a jaka trasa ??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
Jurka idea:
Nie ważne gdzie jedzie, grunt, że wie gdzie byłSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#4
zapewne się wybiorę
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
Kto zasponsoruje to ognisko?Tongue

Pewnie się pojedzie, nie spodziewam się za dużo kręcenia, ale fajnie się zapowiadaSmile
Odpowiedz
#6
stawię się ;-)
Odpowiedz
#7
postaram się przybyć. oprócz tego powiadomię znajomych z dzieciakami.
Odpowiedz
#8
Wpadnę
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#9
Ifson napisał(a):Wpadnę
Nie wiem czy Jurek poczeka te kilka lat z ustawką aż podrosną Wink
Odpowiedz
#10
Co Ty. Ifson mieści się dokładnie w moich oczekiwaniach :-D , wiem, że da radę na trasie i sam występuje jako nieletnia młodzież.
Trasa, szczególnie na początku jest trochę pofalowana więc dzieciaki muszą być trochę rozjeżdżone :-D i żeby w połowie drogi nie chciały wracać do domu.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości