Strony (2): 1 2   
kubzys   06-07-2011, 11:20
#1
Potrzebuję papierowej, nie internetowej mapy szlaków rowerowych na lubelszczyźnie.

Pewnie cała lubelszczyzna na jednej mapie się nie zmieści, bo musi być taka skala, żeby można było jechać z mapą w ręku.

Orientuje się ktoś gdzie można coś takiego zakupić? Może empik?
MindEx   06-07-2011, 11:22
#2
możesz kupić takie mapy w Kartpolu przy Ułanów, w LOiT za Bramą Krakowską, ale możesz też spróbować pójść do Centrum Promocji woj. lubelskiego i zapytać, czy nie mają zestawu tych mapek i czy by Ci nie dali za darmo Wink
kubzys   06-07-2011, 12:41
#3
dzięki, to wybiorę się do Centrum promocji albo do LOiT`u bo jest mi tam bliżej niż na Ułanów ;-)
mariox   06-07-2011, 13:12
#4
MindEx napisał(a):w LOiT za Bramą Krakowską
Tam już nic nie kupisz. Po przekształceniu przestali sprzedawać mapy, choć facet który tam siedział powiedział mi, iż myślą nad powrotem do sprzedaży map, bo wiele osób narzeka na ich brak.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
MindEx   06-07-2011, 13:43
#5
mariox napisał(a):
MindEx napisał(a):w LOiT za Bramą Krakowską
Tam już nic nie kupisz.

ooo, to przepraszam, nie wiedziałem.

w takim razie, kubzys, polecam Ci Centrum Promocji.
możesz ewentualnie wcześniej napisać do Turystyki i Promocji w Urzędzie Marszałkowskim prośbę (mejlem) i odbierzesz sobie tylko mapkę w Centrum Promocji. Ale może mają na miejscu. Można zadzwonić w sumie i spytać.
Bart   06-07-2011, 14:40
#6
mariox napisał(a):Tam już nic nie kupisz. Po przekształceniu przestali sprzedawać mapy, choć facet który tam siedział powiedział mi, iż myślą nad powrotem do sprzedaży map, bo wiele osób narzeka na ich brak.

Byłem tam 2h temu, prawie słowo w słowo, to samo usłyszałem.

Ale jest jeszcze przecież LOiT na rogu Lipowej i Krak. Przedm., rewelacji nie ma, ale może akurat...

Terenikiem to ciągnikiem.
darist   06-07-2011, 16:49
#7
Ale wszystkich szlaków rowerowych na jednej mapie (czy choćby w częściach) to o ile mi wiadomo jeszcze nikt nie wydał.
Chyba, że jest coś nowego o czym nie wiem więc również proszę o informacje.
W przeciwnym razie pozostaje Ci odiwedzać strony internetowe różnych gmin i powiatów i nanosić markerem na mapę.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
kubzys   06-07-2011, 20:40
#8
Dzięki. Pogoda ma się poprawić, więc czas siąść na rower i sprawdzić te punkty.
Tom   06-07-2011, 21:27
#9
darist napisał(a):Ale wszystkich szlaków rowerowych na jednej mapie (czy choćby w częściach) to o ile mi wiadomo jeszcze nikt nie wydał...

Wydał, wydał Szlaki rowerowe. Region lubelski. Komplet lub poszczególne na sztuki poniżej na stronie.
Ewentualnie TE mapy od nr 364 do 370, ale to pewnie to samo co podałem wcześniej, tylko z logo CartoMedia, pod które podlega Kartpol mówiąc w uproszczeniu.
Kluczem do sukcesu jest data wydania. Tu akurat 2008 r. z tym, że w tym wypadku są to "główne" szlaki rowerowe, więc data niewielkie ma znaczenie. Ja kiedyś kupiłem mapę województwa lubelskiego klik datowaną na 2007, ale było też jak się już zorientowałem wydanie z 2009 r. oprócz pieszych były też rowerowe szlaki, ale już na tamten moment sporo brakowało. W niedalekiej przeszłości pojawiło się kilka nowych szlaków i miejmy nadzieję, że spora ich część znajdzie się w nowym wydaniu. Na wszystkie nie ma co liczyć, bo to takie rzeczy tylko w erze :-P

Jest światełko w tunelu bo nr kat. 481 jest w przygotowaniu :-)
Tylko należy pamiętać, że to jest skala 1:300 000.


Ja kiedyś te "główne" szlaki zebrałem z wydań KL, wydane właśnie przez Kartpol :-D

Edytka:
Bo mi się numerek pomylił
tkt   06-07-2011, 23:43
#10
Tom napisał(a):Wydał, wydał Szlaki rowerowe. Region lubelski. Komplet lub poszczególne na sztuki poniżej na stronie.
Akurat od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem w/w mapek. Niestety to nie jest to co tygryski lubią najbardziej. Praktycznie to jeden szlak z Lublina do Janowa Podlaskiego, tak dookoła przez Kazimierz i Kraśnik.
Kiedyś jeździłem z mapą 1:300 000 - porażka na całego, tzn. nie zgubiłem się i dojechałem gdzie trzeba ale ominąłem wszystko chyba co było do zobaczenia po drodze. Jak jeździć to tylko z mapami 1:50 000 a tego dla całego województwa brak, nawet niech nie będzie tras rowerowych, to można markerem zrobić Wink

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.