Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.07 - Street Racing MTB - Kraśnik
#1
W niedziele 10 lipca w Kraśniku ma odbyć się, podobno, wyścig na rowerach górskich w centrum miasta. Street Racing.

Nie rozumiem pewnych spraw.
Dlaczego impreza które stanowi coś super atrakcyjnego(teoretycznie) nie jest w ogóle promowana?
Czy ktoś z Was słyszał o niej?

Dowiedziałem się o niej przez przypadek we wtorek.

REGULAMIN <-- klik
Odpowiedz
#2
Jestem z kraśnika i też mi o tym nic nie wiadomo , po odejściu czubińskiego jakoś upadło rowerowe towarzystwo w kraśniku , nawet rajdu kraśnik-Lwów nie ma w tym roku , szkoda Sad
Odpowiedz
#3
Ciekawe czy bez znajomości kraśnika można coś zdziałać. Najwyżej zrobi się jakiś objazd na szybko.
I czy nie rozbije to do końca mojego amortyzatoraWink

Napisałem maila do członka zarządu btkraśnik i podesłałem mu link do tego tematu z prośbą o udzielenie informacji.
Odpowiedz
#4
To jest krótkie kółko(tak z opisu wygląda), na spokojnie jak przyjedziesz trochę wcześniej to dasz radę je pewnie kilka razy pojechać żeby zobaczyć co i jak.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#5
Wyścig powinien być bardzo ciekawy, trasa przebiega po kocich łbach i chodnikach, nowość w naszym mtb i ściąga dużo kibiców, przy tym fajna zabawa.
Odpowiedz
#6
Nie wiem, jak Wam, ale mnie się bardzo podobało, mimo złapanego kapcia i utraty całkiem dobrej pozycji.
Piątka dla Kolosa, że dał się namówić na start :-P
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#7
Więcej takiego ścigania Big Grin chłopaki zarzucajcie te filmiki ze schodów co ponoć nagraliście, chcę zobaczyć jak to z boku wyglądało! Smile
Odpowiedz
#8
Ten wyścig był mega zawalisty!!! Mógłbym jeździć na takie ściganie co tydzień Smile
też nie mogę doczekać się tych filmów Tongue
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#9
Obiecany filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=uk5FPhSTopo

i zdjęcia:
https://picasaweb.google.com/1041343354 ... directlink

Na żywo wyglądało to troszkę lepiej Smile
Odpowiedz
#10
Ma ktoś zdjęcia z wyścigu kategorii Junior młodszy ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości