Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9.07, g.9, Skansen - Lublin -> Nałęczów -> Lublin
#21
Czekam 20 minut, jak nikogo nie będzie jadę dalej
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#22
Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie do Nałęczowa Smile Było nasz sześcioro, czworo wróciło a dwójka pojechała do Kazimierza.
Oto wyniki z mojego licznika:
Dystans: 71,29 km
Czas: 4:23:38 (g:mmConfuseds)
Średnia: 16,22 km/h
Max prędkość: 49,00 km/h

A TUTAJ wstawiam zdjęcia z mojego aparatu. Mało, ale Patrycja więcej zrobiła.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#23
Hej!
Widzieliśmy Was dzisiaj gdzieś za Garbowem jak wracaliśmy z GP.
A Patrycja miała nieźle zdziwioną minę jak ją pozdrawiałem na Kraśnickich rano :-P
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#24
Dzięki za jazdę. Chyba najbardziej rekreacyjna jazda w tym roku. Był czas na rozglądanie się na boki :-D. Zdjęcia i pofragmentowaną trasę wrzucę później.

Zwirek napisał(a):Hej!
Widzieliśmy Was dzisiaj gdzieś za Garbowem jak wracaliśmy z GP.
A Patrycja miała nieźle zdziwioną minę jak ją pozdrawiałem na Kraśnickich rano :-P

Ahaaa, no zdziwiona byłam :mrgreen: . Mało tego, nie rozpoznałam was i później co jakiś czas mi się to przypominało i zastanawiałam się kogo widziałam. W Garbowie musiał wystąpić jakiś przesył telepatyczny, bo gdzieś właśnie tam (zastanawiając się ponownie) powiedziałam do Filipa, że to mogłeś być Ty, bo widziałam rowery w samochodzie, a dzisiaj chyba był maraton w Puławach i mogłeś jechać :-P
Odpowiedz
#25
Również dziękuję za jazdę. Było całkiem miło Smile
Odpowiedz
#26
Trochę zdjęć

Trasa Motycz -> Nałęczów
Trasa Nałęczów -> Lublin

awiacek napisał(a):Również dziękuję za jazdę. Było całkiem miło Smile

Bardzo ładnie jechałaś :-). Witamy na forum :-)
Odpowiedz
#27
Pat napisał(a):[(...)
(...)
Trasa Nałęczów -> Lublin

(...)

Aleście sobie trasę zafundowali. Nałęczowska jak cię mogę, ale Warszawska? Confusedhock:
Przepraszam za OT
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#28
Trzeba trochę pojeździć i po takich trasach Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#29
Jurek S napisał(a):Aleście sobie trasę zafundowali. Nałęczowska jak cię mogę, ale Warszawska?
Spoko, w sobotę można tam w piłkę grać Wink
Tez sorry za OT
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#30
patrząc to tracku to terenu mieliście chyba strasznie mało, wszędzie tylko widzę że po drogach (lub w pobliżu)

no i cofnęliście się przez przeprawą przez strumyk :-) i pokrzywami :mrgreen: a to jest najfajniejsza część szlaku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości