Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13 lipca 2011 17.30 Real
#1
Proponuję wyjazd treningowy w Lasy Kozłowieckie. Dystans ok 50 km. 13 lipca o 17.30 pod Realem. Brak wpisów bądź osób pod Realem - jadę sam, lecz mam nadzieje, że ktoś będzie.
Dokładną trasę podam wieczorem, bądź jutro rano
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#2
JadęSmile
Diabeł tkwi w szczegółach.
Odpowiedz
#3
Kusi mnie ta propozycja bo jak kiedyś, kiedyś wybrałem sie z Haladniho na lajtowy trening to przez lasy wyszła nam srednia coś koło 24km/h (nie dojechałem do końca)
Pytanie więc moje czy dlatego umieściłeś tę ustawkę w tym dziale, że bedzie mocne ciśnięcie czy dlatego, że będzie to teren?

ps.
Trochę OT, ale środa jest dniem KFWIAT-u i niewiele jest rzeczy, które mogą go przebić :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Jutro zrób to z chęcią pojawie sięSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#5
Teren to na pewno będzie, ciśnięcie nie za bardzo (z powodów medycznych i dlatego, że dopiero się rozjeżdżam). Tak myślę o średniej w okolicach 20 - 25 km/h. A robię dlatego w środę, iż mam inne przewidziane na pon i wtorek zadania Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#6
Jakub, jeżeli mógłbyś zmienić na 17.30 to bym przyjechał. Ale nic na siłę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Jurek mówisz masz Smile Zmiana godziny na 17.30 Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#8
Chętnie bym wpadł jeśli można i mi nic nie wypadnie, ale "Real" niewiele mi mówi. Prosiłbym o jakieś dokładniejsze wytyczne co do miejsca spotkania tzn. gdzie dokładnie pod tym Realem. Macie jakąś konkretną trasę i w razie czego trochę smaru do pożyczenia, bo ja jak zwykle gdzieś swój wsadziłem i nie mogę znaleźć. Potwierdzę swój udział jutro do godziny 16.00.
Odpowiedz
#9
Zazwyczaj spotykamy się przed wejściem. Na pewno nas zobaczysz.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Dokładne miejsce spotkania: drzwi od strony przystanku na ul. Szeligowskiego. Trasę proponuję taką Lublin -> Dys -> Pólko -> Lasy Kozłowieckie, być może jak nie będzie ciemno i nie będziemy zmęczeni to może zahaczymy o Kozłówkę. Mam nadzieje, że się sami faceci nie zjawią Big Grin Tempo tak żeby się troszkę zmęczyć Smile ale nie za bardzo Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości