Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi do regulaminu
#21
darist napisał(a):Czy powszechnie przyjęte jest krytykowanie wprowadzonych zmian?
I jak takie krytyki użytkowników są traktowane przez Adminów na innych forach?

Odpowiem z własnego doświadczenia jako użytkownika wielu for i administratora jednego z nich. W naszym wypadku zanim przystąpiliśmy do zmiany regulaminu pojawił się odpowiedni temat w którym został podany projekt tego co miało nastąpić.

Daliśmy użytkownikom czas w którym każdy mógł wypowiedzieć się na temat planowanych zmian i wspólnie doszliśmy do pewnego schematu. Obecnie jest on regulaminem na forum.
Dlaczego tak się stało? Chodziło nam o wypracowanie kompromisu obecnie forum liczy 11K użyszkodników.

Tak więc zakładanie takich tematów i dyskusja jest normalna.
Uważam jednak, że lepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie jej przed wprowadzeniem nowego regulaminu niż po.

Nie przeszkadza to oczywiście w doprecyzowaniu regulaminu jak by nie było ma on służyć obu stronom w miarę rozsądku.
Odpowiedz
#22
Dlaczego zlikwidowano możliwość wygaszania postów?
[Obrazek: u9988y2011v4.gif]
Odpowiedz
#23
Apeluję o wyłączenie opcji łączenia postów, bo przy dużej różnicy czasowej nie zmienia się data, i nikt nie wie że w danym wątku pojawiło się coś nowego.
Chodzi mi o temat "Stojaki na Starym Mieście"
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#24
Sprzeciwiam się łączeniu postów.
Jeżeli znalazłem coś nowego o TdF to mam to wpisać tak, żeby nikt tego nie zobaczył? Super, dezinformujmy się więcej.
Odpowiedz
#25
Qavtan: Jeśli Twój post był ostatni to przecież możesz go skasować i napisać nowego.

W jego treści wrzucasz to co było w skasowanym i dodajesz nowe info Idea

Czemu odrazu szukasz dziury w całym :?: :-P

Ludziska zacznijcie korzystać z możliwości forum a nie tylko marudzicie Arrow
Odpowiedz
#26
BADEVIL napisał(a):Jeśli Twój post był ostatni to przecież możesz go skasować i napisać nowego.
Dokładnie to co napisał Artur dopisałem wcześniej do swojego posta z informacją o zmianie w regulaminie. A opcja łączenia już zniknęła.

BADEVIL napisał(a):Ludziska zacznijcie korzystać z możliwości forum a nie tylko marudzicie Arrow
Dokładnie, dla chcącego nic trudnego. Kto chce znajdzie rozwiązanie, kto nie chce znajdzie wymówkę.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#27
Bo wszyscy kochamy wykonywać dodatkowe czynności :]
"Będę pracował jeszcze ciężej", hell yeah!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości