Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.07 Spotkanie z klubem rowerowym z Muenster_slajdowisko
#1
W dniach 20 – 21 lipca będziemy gościć w Lublinie 13-osobową grupę z klubu rowerowego z Muenster. Lublin jest miejscem docelowym ich 10-dniowej rowerowej wyprawy z Munester (rowerami jadą do nas z Drezna).

20.07.2011 w środę o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie rowerzystów z Muenster z władzami miasta i środowiskiem lubelskich rowerzystów (miejsce: Urząd Miasta, sala konferencyjna na III piętrze)

W planie spotkania:
- powitanie rowerzystów przez Prezydenta Miasta Lublina
- prezentacja infrastruktury i rozwiązań rowerowych w Muenster, dyskusja, wymiana doświadczeń
- slajdowisko z wyprawy rowerowej Muenster- Władywostok jednego z uczestników z grupy niemieckiej
- zdjęcia z zakończonej wyprawy Muenster (Drezno) - Lublin

ZAPRASZAMY!!!
orientuj...
Odpowiedz
#2
Bardzo się cieszę, że przygotowaliście dla mnie to spotkanie, pewnie się wybiorę.
Odpowiedz
#3
Będę Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#4
przyjadę :-D
Odpowiedz
#5
wygląda na to, że i ja się pojawię.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
ja może też będę Wink

fajnie by było, gdyby sporo osób przyjechało rowerami. byłby problem z ich przypięciem do stojaków pod UM. byłoby to takie potwierdzenie, że ostatnia decyzja o postawieniu 100 stojaków na mieście jest zasadna Big Grin
Odpowiedz
#7
postaram się przyjechać napędem 4x4 :lol: :lol: :lol:
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#8
Się zjawię :-D
Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
W ten piątek pod Ratuszem stało ponad 20 rowerów, więc wypada żeby tu było duuuuużo więcej, zwłaszcza że godzina dobra dla wszystkich.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#10
nie rozumiem co znaczy godzina odpowiednia dla wszystkichSmile

mam 2 zmianę to jak odpowiednia?Smile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości