Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dojazd do Piask od strony Świdnika
#1
Wczoraj widziałem 'wariata' Smile cisnącego po remontowanej piaseckiej, na mtb.
Proponuję nie kusić losu, co to za jazda w nerwach.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=niguaucnpijveuwb

To jest mój dojazd: praca-wypoczyn.
Od strony Lublina jest trochę fatalnego asfaltu (ul. Rataja od Grygowej do lasu) i droga polna tez jest może miejscami powymywana ale sztywniakiem 28" (1.75) nie było większych problemów przejechać a i miło jest. Na MTB jak znalazł.
Aha. Na Piaski zjechałem tu przez Piaski Wielkie (potem jest szuter/polna) zamiast asfaltem.
Zapraszam na jak zawsze genialne LODY LooDyyy(!) gałkowe w Piaskach (na przeciwko przyst.autobus) po 1.5 zeta za naprawdę rzetelną gałkę (nie to co w olimpie, 1/2 tego) - PYCHA.
Odpowiedz
#2
kenubi napisał(a):Wczoraj widziałem 'wariata' Smile cisnącego po remontowanej piaseckiej, na mtb


Jeśli tego "wariata" :-) widziałeś jadącego w stronę Lbn w godzinach ok. 18. - 19.00, to ... ja nim byłem ... - wracałem z Hrubieszowa przez Chełm, miałem dobrą średnią (jak dla mnie) i nie szukałem już jakiejś bocznej drogi.

PS. trasa wskazana przez Ciebie wygląda interesująco :lol: , może niedługo z niej skorzystam, dzięki !!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Rado napisał(a):w godzinach ok. 18. - 19.00,
To by się zgadzało, faktycznie nieźle cisnąłeś pod górkę.
A na lodach był? Smile
Odpowiedz
#4
Nie był, ale dobrze wiedzieć, że są :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Rataja jest tak poharatana że Ci co narzekają na kostkę na ścieżkach powinni ją omijać z daleka. Kiedyś dla odmiany chciałem pojechac stalowym Rometem na kołach 28 i oponkach o szerokości 3 cm. Świdnickiej kostki nie odczuwałem, natomiast Rataja było mocno nieprzyjemne.
Odpowiedz
#6
Lody przy przystanku są ok, ale tam trochę dalej, po drugiej stronie jest druga lodziarnia, dla mnie niebo lepsza ;-) Ja trasę Piaski - Lublin jeżdżę tak: http://www.bikemap.net/route/1212383 Są 2 gorsze odcinki (Bystrzejowice pod koniec i las za Bystrzejowicami) ale szosą da się przejechać ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości