Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.07, g.18, Plac Litewski - Masa Krytyczna
#21
Heeeej a co ze skrętem z Racławickich w lewo? Tam chyba tak nie można...
Odpowiedz
#22
Zobaczę dzisiaj wieczorem co z tym skrętem... Jakby nie było można to Undecided ... się coś wymyśli ;-) . Można Sikorskiego w dół do Popiełuszki. I ulicą Popieuszki dojedziemy do Poniatowskiego :-D
Odpowiedz
#23
Optymalnie: Racławickie - Głowackiego - Popiełuszki - wiadukt.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#24
Imho 15km to max jeśli chodzi o Masę. Lepiej robić krótsze trasy, ale żeby wszyscy dojechali pod Ratusz niż jak ma się 1/4 osób odłączyć na trasie Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#25
Na rondzie Ruska-Lwowska jest niezły bałagan związany z remontem nawierzchni. Akurat ten wariant da się przejechać, ale połowa przejazdu jest obstawiona słupkami.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#26
sory! odpadam. powodzenia
adi
Odpowiedz
#27
Nie lepiej skrócić przejazd na Lwowską zamiast jechać kołem przez Kleeberga. To by można zrobić jak by była duża ilość osób ale przy małej frekwencji to raczej nie trafiony pomysł.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#28
Ja proponuję trochę skróconą trasę i chyba też bezpieczniejszą (m.in unikamy Kraśnickiej): Bikemap Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#29
KermitOZ napisał(a):Ja proponuję trochę skróconą trasę i chyba też bezpieczniejszą (m.in unikamy Kraśnickiej): Bikemap Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Trasa zdecydowanie fajniejsza niż moja ;-)
Odpowiedz
#30
Unicka nie jest czasem zamknieta? (bazuje na informacji o objazdach mpk w zwiazku z remontem tego odcinka)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości