Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowe Lato na Ziemi Lubartowskiej. Kamionka. 24.07.2011
#1
Hej.

Otrzymaliśmy od MKTR Relaks z Lubartowa zaproszenie na imprezę, jaka odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Oto kopia tekstu z plakatu promującego imprezę:

Program:
9.00-10.00 - wyjazd na trasy
12.00 -14.30 blok rekreacyjno –konkursowy / Stadion Leśny w Kamionce/
wręczenie nagród i dyplomów
14.30 – poczęstunek
15.00 – festyn gminny
Trasa nr1.
Miejsce zbiórki- dla mieszkańców Lublina, Ciecierzyna, Niemiec, Nasutowa – Szkoła Podstawowa w Nasutowie
Trasa rajdu : Kolonia Nasutów – Nowy Staw – Stary Tartak – Dąbrówka – Kozłówka – Kamionka(Stadion Leśny) Długość trasy 15 km
Start o godz.10.00
Trasa nr 2
Miejsce zbiórki dla mieszkańców Lubartowa i okolic - SP nr 3 ul.1 Maja
Trasa rajdu: Lubartów ul.1 Maja-ul. Piaskowa- ul. Przemysłowa- ul. Krańcowa- ul. Składowa – Annobór – Nowodwór Piaski- Nowodwór – Kozłówka – Kamionka(Stadion Leśny)
Długość trasy 14 km
Wyjazd o godz.10.00
Trasa nr 3
Miejsce zbiórki dla mieszkańców Firleja i okolic w Firleju na skraju jeziora firlejowskiego / naprzeciwko restauracji „Kamienny Potok”/
Trasa rajdu: Firlej – Kunów – Firlej -Kamionka
Długość trasy – 15 km
Wyjazd o godz.10.00
Trasa nr 4
Miejsce zbiórki dla mieszkańców Ostrowa Lubelskiego i okolic w Brzostówce przy Szkole Podstawowej
Trasa rajdu: Brzostówka – Nowa Wola – Serniki – Łucka – Annobór – Nowodwór Piaski – Kozłówka – Kamionka(Stadion Leśny)
Długość trasy- 28 km
Start o godz. 10.00
Trasa nr 5
Szlakiem walk 27 Wołyńskiej Dywizji Pancernej Armii Krajowej. Miejsce zbiórki na parkingu GOK w Kamionce, ul.Grobelna 14
Trasa rajdu: Kamionka – Skrobów – Nowodwór – Stary Tartak – Bratnik – Stare Pole – Kamionka ( Stadion Leśny)
Długość trasy -22 km
Start rajdu godz.9.00
Zapewniamy-miłą atmosferę, ciepły poczęstunek, wodę , koszulkę, przewodnik rowerowy-wszystko !!!! gratis!!!!

ZAPRASZAMY- ORGANIZATORZY


Zainteresowanych - w imieniu Organizatorów - zapraszam.
Odpowiedz
#2
Można by się wybrać jakąś zorganizowaną grupą z Lublina
Odpowiedz
#3
A jest cos na tym plakacie o "Biegu jezior"? Informacji w sieci jak na lekarstwo...
Odpowiedz
#4
w moim pierwszym poście wkleiłem całą zawartość plakatu, który dostałem od mktr e-mail'em. nic więcej nie wiem.
Odpowiedz
#5
To jak dobrze rozumiem to mamy trase nr1
Hmm tak myślę że może bym się wybrał i tak wstępnie jak ktoś chce jechać to o 8.45 pod Decathlonem ( Główne Wejście ) Jak nikt sie nie zgłosi to najwyżej sam pojadę i nie będę zajeżdżał
Odpowiedz
#6
myślę ,że kilka osób się stawi. Do niedzieli jeszcze daleko. Ale ja wstępnie mam chęć. Trasa chyba typowo asfaltowa. Prawda??? :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Z chęcią się wybiorę :->
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#8
to chyba będzie moja alternatywa dla Jurkowych źródeł Bystrzycy, tylko ja z Firleja wystartuję (jak się dowiem gdzie jest ta knajpa "kamienny potok") :-P

edytunia: już wiem gdzie to :mrgreen:
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości