Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.07.2011, godz.10, LKJ Do źródeł Bystrzycy
#71
Jurek S napisał(a):Michał chyba pozazdrościł mi ;-) i wpuscił nas w takie chaszcze Confusedhock:
Ale czego ja Ci mam zazdrościć Jurek? Smile Powinieneś trochę bardziej się rozluźnić na rowerze. Trochę fantazji dzia... yyy Jurku Tongue Trzeba było Ci trochę pomóc, bo nie ogarniałeś takiej masy i było sztywno Wink Mapę zmoczyłeś, jechałeś jak szalony... No ale już do Twoich "rekreacyjnych" ustawek się przyzwyczaiłem.

Tak czy siak wycieczka udana. Bardzo ciekawa trasa, w niektórych miejscach trudniejsza niż na Trophy Wink
Niech żałują co nie byli... A jeszcze bardziej niech żałują Ci co byli, a w sklepie w Zakrzówku nie kupili i nie skosztowali wiśniowych babeczek z kruszonką! Niebo w gębie!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#72
Ja również dziękuję wszystkim za fajną ustawkę ;-) W szczególności błotnistym hardcorom na koniec :mrgreen:
Odpowiedz
#73
A ja z trójką znajomych też dziś byliśmy u źródeł Bystrzycy. Jakoś przegapiłem ustawkę :-> Wyjechaliśmy o 9 znad zalewu, w Zakrzówku pierogi i przeczekanie deszczu i powrót. Mi wyszło 128,5 km do siebie. Aż się dziwię, że na Was się nie natkneliśmy :-)
Odpowiedz
#74
mcgyver napisał(a):A ja z trójką znajomych też dziś byliśmy u źródeł Bystrzycy. Jakoś przegapiłem ustawkę :-> Wyjechaliśmy o 9 znad zalewu, w Zakrzówku pierogi i przeczekanie deszczu i powrót. Mi wyszło 128,5 km do siebie. Aż się dziwię, że na Was się nie natkneliśmy :-)

Jak przejrzysz zdjęcia to chyba nie zdziwisz się, że się na nas nie natknęliście. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#75
Dzięki za wspólną wyprawę.

https://picasaweb.google.com/1036733642 ... 3_vo_bPrdg
Odpowiedz
#76
Dzięki za wycieczkę! Super mi się podobało, a zwłaszcza powrót w strugach desczu :-)
Już piszę się na następną ustawkę.
Łącznie zrobiłem 111,95 km .
P.S. mam do oddania żółtą kamizelkę, którą pożyczył mi kolega (sorry ale nie pamiętam imienia).
Odpowiedz
#77
Hej VoyagerLBN !! To ja pożyczyłem Ci kamizelkę, poszło do Ciebie PW :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości