Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybrzeże - 2011-08-19 / 28 - Nie wahaj się
#1
Powitać

Aby nie pisać dla samego pisania więc konkret - wybieramy się na objazd Wybrzeża dystans nie mniejszy niż 700 km.

Termin wyjazdu: 2011-08-19 w godzinach wieczorno-nocnych
Czas wypadu: 2011-08-19 / 2011-08-28
Start: Gdzieś w Świnoujściu - dworzec PKP.
Stop: Gdzie wyjdzie – jakaś stacja PKP.
Spanie: Agroturystyka - mniej bagażu.

Chętni na wyjazd:
  • Perceive
  • BADEVIL
Niezależnie czy znajdą się chętni jedziemy (wiadomo, że w kupie zawsze raźniej i cieplej) więc nie zastanawiajcie się za długo.

Szczegóły to już naprawdę tylko kosmetyka liczą się chęci – cała reszta to nic więcej jak dobra zabawa.

Zapraszamy
Odpowiedz
#2
Może bujniemy się też na Bornholm :mrgreen:

Poza tym odwiedzimy wszystkie możliwe latarnie po drodze i inne ciekawe miejsca Smile
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#3
Jak na Bornholm to w Kołobrzegu wjedziecie na szlak Bike The Baltic, który wiedzie właśnie na tę wyspę i nie tylko. Więcej informacji TUTAJ .
Mam zdjęcia z tablic informacyjnych o tym szlaku i nie tylko. W razie czego piszcie na PW. W tym roku rozjeżdżałem pomorze środkowe a we wcześniejszych latach całe wschodnie aż do granicy z Rosją. Z doświadczenia wiem, że wzdłuż wybrzeża trasa ma swoje uroki ale zdecydowanie ciekawsze są tereny na południe od wybrzeża. Życzę udanej wyprawy :-)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#4
Dzięki Artur za info, na Bornholmie byłam już dwa razy Smile A jak masz zdjęcia/uwagi/pomysły/miejsca do polecenia co do naszego wybrzeża to chętnie Smile
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#5
Witam. Panowie piszę się na wyjazd. Rowerowa wyprawa wzdłuż wybrzeża nie lada gradka. :-D
Odpowiedz
#6
BADEVIL napisał(a):Szczegóły to już naprawdę tylko kosmetyka liczą się chęci – cała reszta to nic więcej jak dobra zabawa.

Sypnę, zatem garścią informacji tak jak pisałem już wcześniej szczegóły to kosmetyka a cały urok polega na tym, że ich nie ma.

Wypad jest jednym z tych gdzie nie ma żadnego planu zapytacie, dlaczego :?: Bo bez tego nie ma dobrej zabawy.

Noclegi i plan wypadu wyjdzie w trakcie, jeśli zechce się nam coś zobaczyć to po prostu tam jedziemy, jeśli zechce się nam gdzieś nocować to po prostu tam nocujemy.

Dlatego ważne, aby każdy z was wziął to pod uwagę Idea

Dlatego nie jestem w stanie podać kosztu wyjazdu czy cen noclegów, ponieważ ich nie znam. Nie jestem w stanie również powiedzieć czy wyjazd się nie przedłuży czy też nie skróci.

Jacek1!: Czy nadal jesteś zainteresowany tym wyjazdem?
Odpowiedz
#7
Jacek1! napisał(a):Witam. Panowie

Hmm widzę, że nawet tematu dokładnie nie przeczytałeś...

Poza tym dodam od siebie, że jedziemy jak najmniej asfaltami (właściwie tylko w poszukiwaniu noclegu), a i tras terenowych też konkretnie nie planujemy, co w praktyce oznacza siedzenie w piachu i krzaczorach.
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#8
Nadal jestem zainteresowany. O ile rzecz jasna nie wypadnie zrządzenie losu uniemożliwiające wyjazd. Jak na razie jestem średnio przygotowany ale idziemy na żywioł. Mamy jeszcze tydzień do ogarnięcia tematu. A że lubię niezorganizowane akcje jestem gotów się stawić :-) . Warunki pogodowe są dla Mnie bez znaczenia. Wszelkie szczegóły do ustalenia?
Odpowiedz
#9
Panowie proszę o odzew, bo nie wiem na czym stoję :-D. Nadal jestem zainteresowany.
Odpowiedz
#10
Powitać

Jutro wybieram się na PKP aby dowiedzieć się jak wygląda koszt przejazdu ponieważ chcę już kupić bilet.

Z opisu PKP wygląda, że jest to pociąg z rezerwacją miejsc więc musiał byś kupić bilet razem z nami.

Pociąg odjeżdża 2011-08-19 o godzinie 19 z Lublina z przesiadką na Warszawie wschodniej, na miejscu jest około 8 rano.

To tyle szczegółów – całą reszta to będzie improwizacja.

Sylwia i Ja nie bierzemy żadnych śpiworów karimat i tym podobnych. Nocleg załatwiamy w okolicznych agro jakie uda się znaleźć więc nadal nie jestem w stanie podać ogólnego kosztu wyjazdu.

Oczywiście jeśli chcesz możesz ze sobą targać namiot jeśli masz ochotę w nim spać.

Sam wyjazd tak jak pisała Sylwia to maksymalna improwizacja oznacza to, że będziemy jeździć tylko terenem z błądzeniem po bagnach i krzaczorach i innych błotniso-pisakowych terenach.

Kontakt w sprawie zakupu biletów na PW podaj mi numer do siebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości