Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kino Pod Gwiazdami
#1
...
Odpowiedz
#2
http://www.muszla.lublin.pl/index.php?o ... Itemid=105

Tak, tak. Kilka fajnych filmów będzie. Jeden świetny właśnie leci w tej chwili. Trochę źle zaplanowałem dzisiaj to i tamto bo właśnie ten dzisiejszy film chciałem obejrzec. Nic to. Jutro ma byc cytując stronkę:


Życie na podsłuchu – reż. Florian Henckel von Donnersmarck

Film porusza wciąż gorący temat służb specjalnych. Opisuje przerażającą, paranoiczną i czasami śmieszną historię systemu kontroli obywateli we wschodnich Niemczech. Historia oparta na faktach.

Można by się spotkac, łyknąc trochę klimatu tego miejsca. Cza drogie państwo korzystac bo zara bedzie jesień i lipa z tematu....
Odpowiedz
#3
Hehe nie wiedziałem, że coś się dzieje w saskim :mrgreen: A dziś na "Głód" ktoś się wybiera?
Ja bym z czystej ciekawości się wybrał. Ale nie chcę mi się iść samemu. Ma ktoś ochotę dołączyć?
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#4
Ja się zastanawiałem czy się nie wybrać, ale przydałby sie jeszcze ktoś chętny ;-)
Jako, że wieczorem się najprawdopodobniej gdzieś przejadę, to pewnie wpadnę do saskiego :-)
Odpowiedz
#5
Dobra dobra, wsiadac na rowerki, brac ciepłe sweterki i przyjeżdżac. Ja się przyturlam, najwyżej zmoknę.
Odpowiedz
#6
marcin0604 napisał(a):Dobra dobra, wsiadac na rowerki, brac ciepłe sweterki i przyjeżdżac. Ja się przyturlam, najwyżej zmoknę.
ie w porę się zorientowałem ale ja odpuszczam. Sorki za zamieszanie.
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości