Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
środa, 8 lipca
#21
Kamil napisał(a):prawdziwy men założy bez oporu Tongue ja niestety nie czuje się na silach Tongue
a przepraszam, kolega czuje się ogólnie "menem"?
Odpowiedz
#22
Bart napisał(a):
Kamil napisał(a):prawdziwy men założy bez oporu Tongue ja niestety nie czuje się na silach Tongue
a przepraszam, kolega czuje się ogólnie "menem"?

Big GrinDDDDD
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#23
Bart napisał(a):
Kamil napisał(a):prawdziwy men założy bez oporu Tongue ja niestety nie czuje się na silach Tongue
a przepraszam, kolega czuje się ogólnie "menem"?

dlaczego to kolegę interesuje ? :>
Odpowiedz
#24
Hehehe...
To ja muszę od koleżanki jakąś ładną bluzkę pożyczyć najlepiej w różowe misie lub różową całą w kwiatki. Przyjmiecie mnie jutro w czymś takim?
No i paznokcia u nogi sobie pomaluję czymś np. markerem będzie motyw subkultury gotyckiej i koniecznie obejrzę "M jak miłość" lub jakiś program o modzie.
Odpowiedz
#25
No dobra, to ja się piszę ;-) Mało w tym sezonie jeździłam, więc akurat tempem się nie będę przemęczać ;-)
Odpowiedz
#26
pogoda na razie mało fajna, jak będzie lało to oczywiście odwołujemy (tzn. przekładamy na inny termin)
a jak się przejaśni trochę to jedziemy, jeszcze się odezwę koło 16 co i jak
Odpowiedz
#27
ok, będę zaglądać Smile
Odpowiedz
#28
Ale do was można bez jakichś specjalnych zaproszeń prawda? Uprzedzam też, że nie jestem szybka.
"Obywatelu! Bądź czujny, rowerzyści nie śpią i nie jedzą... Oni czekają w mroku, aby przejechać ci znienacka 26-calówkami po nogach." - Nonsensopedia
Odpowiedz
#29
Bart napisał(a):Przepraszam Drogie Panie :-D , z Kolą robimy jutro ustawkę, tylko tak się złożyło że pasuje nam tylko o 17 i akurat przy LKJocie , w związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy nie będziecie mieć nic na przeciwko że będziemy obok, bądź jeżeli nie będzie miejsca, postać chwilę przy Was :oops: , czekając na potencjalnych chętnych na kręcenie?

Dobrze Panowie kombinujecie :mrgreen: Właściwie droga to miejsce publiczne, więc w pewnej odległości za Paniami będziemy mogli się toczyć ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#30
Panowie, a nie łatwiej po prostu ogolić nogi i jechać z dziewcznymi? Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości