Strony (9):    1 ... 4 5 6 7 8 9   
Mariusz-Finch   09-07-2009, 12:35
#51
kropka napisał(a):Bardzo chetnie pojade koedukacyjnie ale pod pewnymi warunkami. Panowie gola wszystkie widoczne czesci ciala, nakladaja jakis makijaż, nie pocą się, kiedy się odzywają mówią tak damskimi głosami jak tylko mogą, mile widziane też jakieś peruki i manikiur, a mówiąc o sobie używają formy żeńskiejSmile. Może być? Co wy na to?
A jak mają jechać z tyłu to minimum sto metrów. Wtedy mogą się nawet pocić.
- i może jeszcze sukienki -najlepiej jedwabne założyć i szpileczki do SPD :mrgreen: :mrgreen: , rozumiem,że to są żarty z Twojej strony, a jeśli nie to moja rada : zmień dilera albo bierz tylko pół działki :mrgreen: :mrgreen:
patkos   09-07-2009, 12:37
#52
kropka napisał(a):Bardzo chetnie pojade koedukacyjnie ale pod pewnymi warunkami. Panowie gola wszystkie widoczne czesci ciala, nakladaja jakis makijaż, nie pocą się, kiedy się odzywają mówią tak damskimi głosami jak tylko mogą, mile widziane też jakieś peruki i manikiur, a mówiąc o sobie używają formy żeńskiejSmile. Może być? Co wy na to?
A jak mają jechać z tyłu to minimum sto metrów. Wtedy mogą się nawet pocić.
Chyba ktoś ma problemy z facetami.
Aga84   09-07-2009, 12:46
#53
panie panie jedziemy gdześ dzisiaj?????? ja mam taką dużą chęć dawno nie jeździłam z ulubioną ekipą :mrgreen: :mrgreen:
kropka   09-07-2009, 13:11
#54
Tak, to był żart który ktoś tu chyba też za bardzo wziął do siebie, Patkos. Nawet jeśli to nigdy nie bylo tak że mialeś dość kobiet i chciałes pobawić się tylko w meskim gronie?

"Obywatelu! Bądź czujny, rowerzyści nie śpią i nie jedzą... Oni czekają w mroku, aby przejechać ci znienacka 26-calówkami po nogach." - Nonsensopedia
patkos   09-07-2009, 14:23
#55
Nie chodzi o to kto z kim jeździ, tylko o to, że takie niesmaczne, mało wyszukane żarty/opinie nie pasują do stylu tego forum, które ma być przyjazne i służyć do czegoś innego. Pozdrawiam ;-)
Wawerka   09-07-2009, 14:28
#56
Aga84 napisał(a):panie panie jedziemy gdześ dzisiaj?????? ja mam taką dużą chęć dawno nie jeździłam z ulubioną ekipą :mrgreen: :mrgreen:


Aga zapraszamy :-D ,ale dzisiaj to nie, planujemy robić te ustawki raz w tygodniu np. właśnie w środy
Kinga podesłała mi jeszcze kilka fotek z wczoraj, więc dorzuciłam tu: http://picasaweb.google.com/Wawerka7/Ba ... directlink
kropka   10-07-2009, 13:00
#57
Niesamaczne żarty Patkos? A Twój o dilerze?
A w soboty i niedziele coś palnujecie? Na tygodniu jestem często uwiązana przez pracę, czasem nawet nie wiem jak pracuje nastepnego dnia.

"Obywatelu! Bądź czujny, rowerzyści nie śpią i nie jedzą... Oni czekają w mroku, aby przejechać ci znienacka 26-calówkami po nogach." - Nonsensopedia
Wawerka   10-07-2009, 14:44
#58
kropka napisał(a):A w soboty i niedziele coś palnujecie? Na tygodniu jestem często uwiązana przez pracę, czasem nawet nie wiem jak pracuje nastepnego dnia.

w wekendy też zapraszamy ale koedukacyjnie (w innych działach), w wekendy są zazwyczaj trochę dłuższe wycieczki, a taka dłuższa wycieczka bez odrobiny testosteronu to jednak nudnawo ... ;-)
no chyba, że spontanicznie tak wyjdzie, zresztą jak masz ochotę to możesz sama coś zaproponować w dowolnym terminie, my nie mamy tutaj monopolu na ustawianie ustawek :-)
kropka   11-07-2009, 11:41
#59
Chyba coś zaproponuję w takim razie i to nawet koedukacyjnie, bo myślę że są nawet i faceci dla których więcej niż 40 kilometrów zaczyna być przesadą. Podoba mi się że każdy może zaproponować może wejdzie mi to w nawyk. W razie czego pomysł mam wrzucić w wycieczki jednodniowe?

"Obywatelu! Bądź czujny, rowerzyści nie śpią i nie jedzą... Oni czekają w mroku, aby przejechać ci znienacka 26-calówkami po nogach." - Nonsensopedia
Karola   11-07-2009, 12:14
#60
kropka napisał(a):bo myślę że są nawet i faceci dla których więcej niż 40 kilometrów zaczyna być przesadą. ?
Ja myślę, że w większości są tu faceci dla których 40 km to nie przesada a dopiero rozgrzewka.
kropka napisał(a):W razie czego pomysł mam wrzucić w wycieczki jednodniowe?
Jeżeli planujesz wyjazd na cały dzień to tak ale jeżeli planujesz wyjazd np. w poniedziałek i tylko nad zalew to wrzucasz go do wyjazdów codziennych.
Jeżeli pogoda będzie znośna a noga pozwoli to ja właśnie będę wybierać się na taki lajtowy wyjazd w poniedziałek (ale o tym dam info w odpowiednim czasie i miejscu).

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Strony (9):    1 ... 4 5 6 7 8 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.