Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
środa, 8 lipca
#1
Ustawiłyśmy się jutro (tzn. w środę) z Kingą pod LKJotem o 17.00
proponuję śmignięcie do Bychawy przez Bychawkę, bo lubię to trasę, a dawno nią nie jechałam

tempo oczywiście spokojne i relaksowe

zapraszamy :-D

ps. niestety współpomysłodawczyni tego działu czyli Karola ma chwilowo zepsutą nóżkę, więc tym razem nam nie potowarzyszy, ale na pewno wzniesiemy toast izotonikiem z bidonu :roll: w intencji szybkiego powrotu nóżki do formy pierwotnej
Odpowiedz
#2
Wawerka napisał(a):ps. niestety współpomysłodawczyni tego działu czyli Karola ma chwilowo zepsutą nóżkę, więc tym razem nam nie potowarzyszy, ale na pewno wzniesiemy toast izotonikiem z bidonu :roll: w intencji szybkiego powrotu nóżki do formy pierwotnej
Dzięki :-)

Pierwszy wyjazd a mnie na nim będzie :-(
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#3
Tylko kobietki?Tongue Ja bym sie mógł dołączyć;p
Odpowiedz
#4
Karola napisał(a):Pierwszy wyjazd a mnie na nim będzie
chyba nie będzie :-P
Odpowiedz
#5
Hiyo napisał(a):
Karola napisał(a):Pierwszy wyjazd a mnie na nim będzie
chyba nie będzie :-P
Chyba tak :-D
Kolega czyta wątek dla Pań czyli chyba już sobie coś przygotował na jutro?
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#6
Nie po portu jakos ustawek nie ma dzis za pozno byla i pojechalem o 18 juz zrboielm swoje 50 ze strednia 21,8 i wrocilem
Odpowiedz
#7
Wawerka, a czy koszulka ze święta roweru z Lubartowa jest wystarczająco kobieca żebym mógł się pojawić? :lol:
Sorki nie mogłem się oprzeć żeby to napisać ;-)
Odpowiedz
#8
Nie znam tej trasy, a chętnie bym się wybrała, tylko mam ograniczony czas. O której byłby powrót? Smile
I ja szosą bym przyjechała, da radę przejechać...?
Odpowiedz
#9
Karola napisał(a):Kolega czyta wątek dla Pań czyli chyba już sobie coś przygotował na jutro?
tym razem odpadam, nie mam lakieru do paznokci ;-)
Odpowiedz
#10
Myślałam, że dam radę do Was pierwszy raz dołączyć właśnie na pierwszą babską ustawkę, ale jutro odbieram rower w tych godzinach. Mam nadzieję, że w czwartek też będą jakieś plany.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości