Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porównanie SportsTrackera i Endomondo
#21
mariox napisał(a):Masz na myśli ten, którego ja używam? Możesz ustawić autopauzę przy prędkości poniżej 1,2 albo 4 km/h, albo ją całkowicie wyłączyć. To w EM jest jakaś gówniana autopauza (porównanie z licznikiem daje średnią o kilka km mniejszą).

tak o to mi chodziło, wiem o tym, ale to troche irytujące, szczególnie jak się powoli chodzi .... tak ja ja np na grzyby sobie poszłam Tongue

w bladym jest niezły odbiornik, muszę tylko wipe baterii zrobić to może trochę dłużej pociągnie

jeśli chodzi o transmisję danych w tych programach ... Grzesiek napisał, pakiecik i sprawa załatwiona ... ja mam 250 MB co miesiąc i cały czas włączony przesył danych (wiadomo, android nie żyje jak nie ma dostępu do neta), korzystam z przeglądarki, z map googla, skrobluję muzykę na last.fm i nie przejadam tego ...
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#22
truskafka napisał(a):ja mam 250 MB
oj to dużo swego czasu kumpel miał mobilny net 3G na stacjonarce to cieżko było ugryźć 150 mb jak przeglądał strony chyba z pół dnia. A na kompie to troszki większe obrazki są wyświetlane.
Ja mam chyba 20mb i na miesiąc styka. A korzystam jak mam ochotę i ilę chcę głównie wieczorami jak już leżę i zasypiam z telefonem w ręku hehehe :oops: :oops: :oops:
Odpowiedz
#23
ST podany przez mariox, nie działa wcale na moim telefonie.

Co do pytania Pat, to mam aktywowany pakiet (w plusie) 150MB non stop za 9zł - włączyłem jako pierwszy, do oszacowania ilosci pobieranych danych miesiecznie z tego względu, że po przekroczeniu 150MB, dalej nie płace za połączenia, tylko predkosc jest troche mniejsza. A jak z zuzyciem? Przy spokojnym uzytkowaniu (unikanie polaczen z internetem i wiekszosc czasu offline) około 20-30MB. Dopiero przez 3 ostatnie dni, podbiłem zuzycie do 80MB ostro przegladajac rozne strony po 3-4h dziennie (na wykładach w siddhaBig Grin)
Odpowiedz
#24
Ja nie mam jakichś wielkich potrzeb co do transmisji danych w obsłudze programów rejestrujących tracki. Sama rejestracja przejazdu odbywa się bez konieczności pobierania danych, najwyżej ciut dłużej telefon łapie fixa. Wysyłka trasy na serwer wraz z fotkami odbywa się przez wifi...
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#25
Endo jest do pupy - koniec i kropka :lol:

Cytat:Arek Arkus K.
Endo liczy trochę uproszczoną metodą:
kcal = DST [km] * WAGA [kg] * X
X- współczynnik aktywności,
Taka metoda "pomaga" osobom wybierającym kolarstwo i kolarstwo górskie bo współczynniki są najwyższe....
Wielkim niedociągnięciem jest właśnie brak czasu oraz tętna chociażby średniego

Cytat:Arek Arkus K.
jest też inny sposób chętnie wykorzystywany przez posiadaczy sprzętu nawigacyjnego - przy imporcie z garmina wciąga wartość kalorii z urządzenia bez przeliczania ich wg poniższego wzoru - warunkiem jest żeby treningu nie edytować....
I tak np. osoba ważąca 67kg ustawia w garminie wagę na 120kg - robi trening kolarski na 150 km (tak to dużo) - po imporcie do profilu endo trening "waży" 14000 kcal
Przykład z życia i pewnej konkurencji gdzie przegrywam właśnie z użytkownikami Garmina, człowiek o wadze piórkowej i dystancie o ponad 200km mniejszym wyprzedza mnie o 10000 kcal - teraz ciężko to sprawdzić bo "ukryli" wszystko ...
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości