Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarmark Jagielloński 14.08.2011 godz.11 Dworek Grafa
#1
Witam,

W tym roku podczas Jarmarku jest organizowana wycieczka rowerowa na trasie Dworek Graffa - Zalew Zemborzycki.

Więcej szczegółów tutaj wraz z regulaminem:
http://www.jarmarkjagiellonski.pl/Spotk ... 47_49.html

PS. Organizatorzy Jarmarku poprosili Stowarzyszenie o pomoc w zabezpieczeniu przejazdu (czyli jazda w kamizelkach z grupą).

Osoby które chcą pomóc i mają kamizelki niech piszą na PW do Mindex'a albo Jurka.
Odpowiedz
#2
Widzę, że Piotrek już załozył temat (a miał to zrobić Prezes :-D ) więc i ja się tutaj dopisuję. Krótko mówiąc warto się na to wybrać bo będzie przedstawione kilka ciekawych informacji o Lublinie w miejscach, które są z nimi związane.
Przejazd odbędzie się ściezką rowerową od Grafa do Zalewu.
Wyjazd o godz. 11. Dobrze byłoby być trochę wcześniej, żeby podpisać regulamin.
Zaproszeni oczywiście wszyscy, ale szczególna prośba do tych, którzy chcieli by pełnić podczas tego przejazdu rolę porządkowych. Mimo, że to ściezka rowerowa trzeba ten przejazd zabezpieczyć. Nie wiadomo ilu będzie uczestników, ale każda ilość porządkowych pożądana. Proszę tutaj się wpisywac kto mógłby te 2-3 godziny w niedzielę poświęcić. Trzeba przyjechać w żółtej kamizelce i trochę wcześniej tj. 10.30.
To wydarzenie pracuje też na promocję naszego Stowarzyszenia więc może jego członkowie poczuliby się trochę za to odpowiedzialni ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
prezes miał założyć temat, ale wczoraj już nie zdołał, bowiem przejechał z Organizatorami przejazdu ok. 20 km ze średnią ok. 11 km/h i się mocno tym zmęczył Wink

a Piotrek napisał o 5.48 rano, więc nie miałem z nim szans Smile

Słuchając wczoraj Panów Janusza i Rafała ze Stowarzyszenia "Zachód - Wschód" przekonałem się, że zapowiadane w tym wątku wydarzenie będzie naprawdę ciekawe i będzie się można w jego trakcie dowiedzieć wielu niezwykle interesujących rzeczy na temat Lublina. WARTO WIĘC SIĘ WYBRAĆ.

Co do zabezpieczenia - mam nadzieję, że znajdzie się chociaż kilku chętnych. Jeśli ktoś nie ma kamizelki - załatwimy - żółtą czy pomarańczową Smile

Zachęcam zarówno do zwykłego udziału jak i do pomocy w zabezpieczeniu przejazdu.

pzdr.
Krzysiek
Odpowiedz
#4
jadę, kamizelkę mam
Odpowiedz
#5
postaram sie byc, moge tez zabezpieczac, jednak nie mam kamizelki
Odpowiedz
#6
Przyjadę. Mam kamizelkę.
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#7
przybędę i wezmę kamizelkę jak ktoś chce to ja bd miał jedną na zbyciu ;-)
Odpowiedz
#8
Postaram się dojechać ;-)
Odpowiedz
#9
To raz jeszcze przypomnę: osoby zgłaszające się do zabezpieczenia przejazdu proszę o wcześniejszy przyjazd 10.30.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Planuję się pojawić z juniorem "na plecach", o ile nic mi nie wypadnie, nie puści mi dętka, albo coś gdzieś po drodze nie wybuchnie, ale na zabezpieczanie się zasadniczo nie piszę Smile
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości