Monika   13-08-2011, 22:42
#1
Przepraszam, ale nie posiadam tu klawiatury z polskim alfabetem...

Plan na wakacje byl taki, ze jade pochodzic po Alpach..a tu niespodzianka...miasto otoczone gorami, ale bardzo rowerowe ;-) z masa pieknych kilkudziesiecio kilometrowych tras rowerowych :-D

Tak wiec dzien pierwszy w Poludniowym Tyrolu ropoczelam spontaniczna wycieczka po okolicy ;-)
Wyszlo jakies 50km. I nawet sie nie zgubilam Confusedhock:

Tutaj pare fotek:
https://picasaweb.google.com/olawer1105 ... cvJuZCtogE

orientuj...
Coolman   14-08-2011, 07:53
#2
również obecnie przebywam we włoszech niestety dla roweru zabrakło miejsca w samochodzie. Ja jestem w rejonie wielkiego jeziora Garda , znawcom tematu nie trzeba pisać jakie tu są trasy rowerowe aż się łza ciśnie że nie mam bike'a Sad
Jurek S   14-08-2011, 09:48
#3
To czekam teraz na ustawkę w Alpach ;-)
No i proszę o kolejne odcinki. :-D .

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jakub.P   14-08-2011, 11:24
#4
Droga Moniko i formułowicze, sorry za OT, ale jak masz dobre i sprawdzone zakwaterowanie w Alpach to możesz podać kontakt.

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
misiek   14-08-2011, 11:39
#5
Super wygladaja te mapki, z profilem wysokosci i dystansem do nastepnego punktu. Drogi pomijam bo kosmos Wink
Monika   29-08-2011, 21:18
#6
Monika napisał(a):Droga Moniko i formułowicze, sorry za OT, ale jak masz dobre i sprawdzone zakwaterowanie w Alpach to możesz podać kontakt.

Niestety przebywałam u znajomych, także nic sprawdzonego w Alpach za bardzo nie polecę..Ale południowy Tyrol polecam i na rower i na góry i na narty :-D

orientuj...
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.