Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIDL-od 22 sierpnia nowa kolekcja rowerowa
#31
Mam pytanie. Widzieliście gdzieś może opaskę na śródstopie. Byłem w Lidlu na Nadbystrzyckiej i nie ma.
Odpowiedz
#32
Jeszcze wczoraj były.
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#33
No byłem coś koło 15 i widziałem tylko na kostkę...
Odpowiedz
#34
Sprawdzę dziś na diamentowej, co jeszcze mają. Mnie też interesuje opaska.
www.dziennikwschodni.pl
Dzieje się coś ciekawego? Pisz śmiało na PW!
Odpowiedz
#35
wegoR napisał(a):Mam pytanie. Widzieliście gdzieś może opaskę na śródstopie. Byłem w Lidlu na Nadbystrzyckiej i nie ma.

wczoraj były na armii krajowej.

A ja wziąłem kurtkę (bardziej do lasu niż na rower) - sprawia dobre wrażenie, za 55 zł myślę że nie ma co się oglądać..
Odpowiedz
#36
Ifson napisał(a):Koleś mówił że bierze już 3 bo jedna mu powietrze przepuszczała a druga wybuchła? Confusedhock:
:roll:
qavtan napisał(a):Pompka stacjonarna - już wiem, że ponad 6 bar nie pompować (Kuczy), ja dałem do 5bar max póki co, wziąłem.
Ja nie mam zamiaru ograniczać się tak, pompką mam nabić koła w szosie i tyle... W poniedziałek ta trzecia pompka 7 bar przeżyła, jutro zakładam kombinezon ochronny i ponownie pompuję Tongue A nic się nie martwię, jak polegnie to idę po zwrot kasy i tyle, zero problemów z reklamacjami, paragon cały czas mam Smile
Odpowiedz
#37
Moja pompka stacjonarna z lidla ma już 2 lata i nadal tak jak przy nowości bez problemu idzie napompować 8,5 BAR. Wygląda ona nieco inaczej niż ta z tej gazetki i kosztowała 29,99 zł
kuczy napisał(a):Park Tool to to nie jest, ale da radę za taką kasę Wink
Za taką kasę to ta moja to biznes życia Wink
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#38
Nie chce nic mówić ale ja tą LIDL-owską pompką nie raz napompowałem do 9 atmosfer i nic się stało...
Odpowiedz
#39
Dzięki info od Was dot. Rowerowego Poniedziałku w Lidl zakupiłem spodnie długie + 3/4, kurtkę oraz 2 szt kasków. I zastanawiam się nad pompką. Jeśli chodzi o rozmiarówkę to mocno zawyżona, bo musiałem kupić spodnie w rozmiarze M
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości