Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIDL-od 22 sierpnia nowa kolekcja rowerowa
#11
KermitOZ napisał(a):Prawie
"prawie" robi różnicę :-) ... i to dużą :mrgreen:
Odpowiedz
#12
macrainbow napisał(a):Co prawda ta gazetka nie pobiła tej z makro ale rower ktory trzyma pani na trzciej stronie za dobrze złozony nie jest Tongue (patrz hamulec)

Waro kupic ten kask za 50zł, czy lepeij poszukac czegos w gosporcie czy dhtlonie?
Bedzie uzywany sporadycznie do wyscigow xc w lublinie czyli 2-3x do roku.
Z fullfacem glupio jezdzic Smile

A to dla tych ktorzy nie widzieli gazetki z makro http://imageshack.us/f/98/20110528202407.jpg/

Ciężko Ci będzie kupić coś za 50zł. Ten kask to kask innej firmy zaadaptowany dla Lidla. Z tego co widzę to słabe może być chłodzenie (oczywiście lepsze niż w full face) przez brak otworów z boku kasku. System dopasowania wzięty z Cratoni (pewnie jak cały kask), a taki mój działa już prawie 5 lat. Jak będziesz w sklepie zwróć uwagę na gąbkę na czole. Jeśli jest jakaś wielka w poprzek to licz się z tym że w ciepłe dni będzie Ci się tam pot zbierał (ja mam tak dosztukowaną gąbkę zamiast dwóch mniejszych i jestem zlany potem zawsze).

Tu masz test poprzedniego kasku:
http://mtbikes.pl/artykuly/testy-i-rece ... ports.html
Obecny już ma inny design.
Odpowiedz
#13
a co myślicie o tych sakwach?, nie mają chyba płaszcza przeciwdeszczowego , ale cena dobra, to są chyba 40L
Odpowiedz
#14
Jakby ktoś się wahał na pompką stacjonarną za 25zł to byłem z kołem od szosy i 9,5bar wbiłem, końcówka łapie dosyć solidnie. Park Tool to to nie jest, ale da radę za taką kasę Wink
Odpowiedz
#15
Rękawiczki i spodnie nabyte, na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo solidnie, spodnie maja bardzo fajna wkładkę, a rękawiczki też niczego sobie.
Odpowiedz
#16
Co do pompek duża poprawka - pierwsza puściła ciśnienie drugim otworem na wentyle, nie da się przekroczyć 6 bar, w drugiej pękła obudowa przy manometrze, który wystrzelił w powietrze...
Odpowiedz
#17
Hallatil napisał(a):Rękawiczki i spodnie nabyte, na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo solidnie, spodnie maja bardzo fajna wkładkę, a rękawiczki też niczego sobie.
Zakupiłeś spodnie 3/4 ? Jaką mają wkładkę?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#18
biała bluza rowerowa i biały kask dla dziewczyny kupione.
szukam 29er-a
Odpowiedz
#19
Właśnie, jak jakość i rozmiary tych długich spodni?
Odpowiedz
#20
Nie, zakupiłem całkiem długie spodnie, mają wkładkę taką profilowaną, czerwoną z tłoczeniami, a nie zwykłą gąbkę, są to spodnie cienkie tzn. bez ocieplenia, ale wykonanie jest bardzo staranne, u dołu nogawki maja suwaki do lepszego dopasowania. za 40zł warto moim zdaniem. Rozmiary ja mam 188cm i szczupły jestem i wziąłem L pasuje extra(no może troche w pasie przyluźne, ale minimalnie naprawde, były jeszcze M i XL bodajże.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości