Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mazovia MTB Marathon - Skarżysko, 2011-08-28
#1
Witajcie. Zapraszam chętnych do wspólnego wyjazdu na Mazovię. Co prawda Wystartowałem dopiero w dwóch maratonach /Szydłowiec, Ełk/ale już nie mogę się doczekać następnego startu, który przypada 28 sierpnia 2011 w Skarżysku Kamiennym. Impreza jest wzorowo i profesjonalnie przygotowana szczerze polecam udział w MAZOVII. Szczegóły na stronie http://www.mazoviamtb.pl/ W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam i powodzenia na MAZOVII. rajan
Odpowiedz
#2
rajanik napisał(a):Impreza jest wzorowo i profesjonalnie przygotowana
Co zresztą potwierdzają wszyscy co byli hahahahaha Big Grin Pojedź sobie na jakiś prawdziwy maraton w górach to zobaczysz co to prawdziwe ściganie i wzorowe przygotowanie imprezy. Na Mazovii to profesjonalnie tylko kasę potrafią wyciągać. No ale większość ludzi z forum, którzy się ścigali/ścigają przez to przechodziła, więc nie jesteś pierwszy Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Może i masz rację. Niestety nie mam porównania z innymi imprezami, bo jak pisałem na poważnie śmigam rowerkiem dopiero od maja tego roku. Mimo wszystko , mi się spodobało. Mam nadzieję,że także dzięki Wam w niedalekiej przyszłości będę miał możliwość porównania Mazovii z innymi imprezami tego typu. ;-)
Odpowiedz
#4
Cześć rajanik,
nie przejmuj się opinią Grześka, który pewnie już nie pamięta, kiedy ostatni raz startował w porządnym maratonie :-P
Skarżysko zapowiada się nieźle, ale w tym samym terminie LKKG organizuje XC w Urzędowie. Podejrzewam, że większość naszych ścigantów wesprze lokalną imprezę. Zwróć uwagę na maratony Świętokrzyskiej Ligi Rowerowej: http://www.mtbcrossmaraton.pl. Podobnie blisko jak Mazovia, a trasy lepsze i frajda większa.
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#5
Smile
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#6
Smile
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości