Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.09, Chełm - Maratony Kresowe
#1
Może ktoś z Was startował w tym cyklu. A może wybieracie się do Chełma? http://www.maratonykresowe.pl/index.php ... &raceId=43
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#2
Pewnie parę osób z forum wybierze się na ten maraton, blisko i łatwy dojazd.
Koledzy z Chełmskiej Grupy Rowerowej przygotowali całkiem fajną trasę, jest nawet kilka pagórków Smile
Będzie przyjemna jazda, bez tłoku i napinki znanej np. z Mazovii.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Napinka będzie jak trzeba :-D
Ja się wybieram na 99% ;-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#4
Zwirek napisał(a):Napinka będzie jak trzeba :-D
W czołówce to oczywiste. Tam gdzie ja jeżdżę, czyli pod koniec stawki powinno być spokojniej ;-)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
I ja się wybieram. Może być ciekawa impreza.
Odpowiedz
#6
paul67 napisał(a):Tam gdzie ja jeżdżę, czyli pod koniec stawki
Paweł, naduszaj mocniej na pedał :-P
Odpowiedz
#7
Witam wszystkich uzależnionych od roweru.

Jest to pierwszy mój post na tym forum pomimo że odwiedzam je od bardzo dawna. Mieszkam w Chełmie i jestem jednym z organizatorów maratonu o którym mowa w tym temacie. Chciałem napisać więcej na jego temat ale jest sporo do przekazania więc zamiast tego podaję link do naszej stronki Oczywiście zapraszamy wszystkich do nas serdecznie.

P.S. Tym co byli na naszych wcześniejszych maratonach i mają mieszane uczucia co do oznakowania trasy chcę powiedzieć że obecnie będzie to wyglądać zupełnie inaczej, tzn są dwa dystanse "mini" ok 24 km - będzie oznaczony strzałkami czerwonymi oraz "maraton" (dwie rundy po 28 km czyli całość ok 56 km) - oznakowany strzałkami koloru niebieskiego. Strzałki są formatu A4 i będą rozlokowane na trasie tak aby jedna "widziała" drugą, a w miejscach newralgicznych będzie ich kilka.
Zapraszamy również dzień wcześniej na ciekawie zapowiadającą się imprezę mianowicie Pierwszą Noc Kultury w Chełmie
Gdyby były jakieś pytania to z chęcią odpowiem.
Odpowiedz
#8
Chciałbym tylko zaktualizować informacje podane przez Domana. Koncepcja oznaczenia zmieniła się, i układ jest teraz jeszcze prostszy. Na całej trasie będą tylko jednego rodzaju strzałki. Maraton o pełnej długości będzie się składał z dwóch okrążeń, a mini - z jednego. Odpada więc konieczność stosowania różnych kolorów strzałek.

Dodatkowo postanowiliśmy zastosować w kilku miejscach taśmy, aby wyraźnie oznakować przebieg trasy. Tak jak napisał Doman, oznakowanie będzie najwyższej jakości. Jest to kwestia do której przykładamy bardzo dużą wagę.

Zapraszamy do częstego zaglądania na stronę maratonu - www.chgr.lc24.pl/maraton , na której wciąż pojawiają się nowe szczegóły.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich, szczególnie że Chełm jest o godzinę drogi samochodem od Lublina. Dodatkowo ułatwieniem jest fakt, że miasteczko i start rozstawione będzie bezpośrednio PRZED tablicą "Chełm", na trasie z Lublina. Nie trzeba nic szukać w mieście, z trasy prosto zjazd na miejsce startu.

Na pytania chętnie odpowiemy pod gg: 7777702, bądź numerami telefonów: 698 878 050 (Wiesław) ablo 798 660 404 (play - Łukasz)

[Obrazek: m1.jpg]
Maraton Kresowy w Chełmie - www.rower.chelm.pl
[Obrazek: obstuserbar1.png]
Odpowiedz
#9
Mam może głupie pytanie, ale zapytam...
Czy trasa do przejechania w miarę żwawo na rowerze trekkingowym :>?

Pytam, ponieważ to może być mój pierwszy maraton...
Grzegorz
Odpowiedz
#10
lukasz_matysek napisał(a):Zapraszamy do częstego zaglądania na stronę maratonu - www.chgr.lc24.pl/maraton, na której wciąż pojawiają się nowe szczegóły.

Bez przecinka na końcu i link działa :-D
http://www.chgr.lc24.pl/maraton/
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości