Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.09, Chełm - Maratony Kresowe
#11
dzięki, link poprawiony.

Czy na trekkingu ... Nie czuję się tutaj jakimś autorytetem czy wyrocznią, Jednak moim zdaniem na klasycznym 28 calowym trekkingu z wąskimi oponami o śladowej ilości bieżnika, raczej bym się nie porywał. Trasa jest bardzo urozmaicona, wymaga dobrej przyczepności od opon oraz zwrotności od roweru. Jest kilka odcinków na których na 100% można spodziewać się błota, jest też nieco piasku. Opony trekingowe się zagrzebią.
Maraton Kresowy w Chełmie - www.rower.chelm.pl
[Obrazek: obstuserbar1.png]
Odpowiedz
#12
Ok, myślałem, że może trasa podobna do naszych dookoła zalewu, ale skoro tak, trudno, trzeba pomyśleć o 26" Wink dzięki za informacje Smile
Grzegorz
Odpowiedz
#13
no to muszę trochę zweryfikować swoje poglądy Wink dziś robiliśmy grupą trasę maratonu (jedno okrążenie, pełna trasa składa się z dwóch) i jechał z nami kolega Artur "Jedna Mila" (ma się zajmować zabezpieczeniem medycznym maratonu). Jechał na trekingu, 28 cali, bagażnik, błotniki, światełka itp Wink no i przejechał Confusedhock:

tak więc wszystko zależy od nastawienia i umiejętności, ale też - od pogody. Dzisiaj było fajnie, bo sucho. Jeśli popada, treking się zakopie na amen.

gelos napisał(a):Ok, myślałem, że może trasa podobna do naszych dookoła zalewu
a weź podrzuć mi na gg:7777702 jakąś trasę taką ciekawą w Twoich okolicach, niedługo będę szczęśliwym (?) Wink posiadaczem szosówki i ciekaw jestem wyzwań Wink
Maraton Kresowy w Chełmie - www.rower.chelm.pl
[Obrazek: obstuserbar1.png]
Odpowiedz
#14
lukasz_matysek napisał(a):
gelos napisał(a):Ok, myślałem, że może trasa podobna do naszych dookoła zalewu
a weź podrzuć mi na gg:7777702 jakąś trasę taką ciekawą w Twoich okolicach, niedługo będę szczęśliwym (?) Wink posiadaczem szosówki i ciekaw jestem wyzwań Wink

A to na pewno któryś z bardziej doświadczonych kolegów Wink

Co do mojego trekkinga, to jest to Cheetah
więc nie jest to jakiś strasznie miejski rower Wink
Ale może faktycznie, przy złej pogodzie może być ciężko ...
Grzegorz
Odpowiedz
#15
nie, no fajna maszyna Smile możesz zawalczyć Smile

dzisiaj popadało około 15 minut, na mieście porobiły się kałuże, ale po 18 wyskoczyłem na trasę - ani śladu po deszczu. Sądzę że musiało by popadać ostro cały dzień, żeby odbiło się na trasie.
Maraton Kresowy w Chełmie - www.rower.chelm.pl
[Obrazek: obstuserbar1.png]
Odpowiedz
#16
Hej 8-) Przejechałem dzisiaj z Łukaszem trasę maratonu Confusedhock: Polecam niezdecydowanym :-P Trasa ma swój charakter, jest naprawdę terenowa - urozmaicona, wymaga kondycji i koncentracji. Jest to zupełnie inny maraton niż w poprzednim roku - jak dla mnie jest to trasa dosyć trudna i na pewno nie będzie to wycieczka niedzielna 8-) Polecam i zapraszam do Chełma ;-)
Odpowiedz
#17
został właśnie udostępniony formularz rejestracji elektronicznej - zapraszam do skorzystania

http://www.chgr.lc24.pl/maraton/index.p ... ejestracja
Maraton Kresowy w Chełmie - www.rower.chelm.pl
[Obrazek: obstuserbar1.png]
Odpowiedz
#18
ja będę!!!!!!!!!
Odpowiedz
#19
Witajcie!
Pozwolę sobie napisać krótką recenzję z dzisiejszego objazdu trasy maratonu. Pierwsze co dostrzegłem to bardzo słabe oznaczenie trasy(najbardziej w środkowej części odcinka trasy) Teren zabudowane odcinki dróg asfaltowych i polne drogi na których w ogóle nie ma oznaczeń. Dobrze, że wspomagałem się śladem z GPSa bo ciężko jest samemu jechać jak się nie wie gdzie. Natomiast jeśli chodzi o ocenę trasy jako terenu to jest bardzo dobrze. Dużo podjazdów z piaskiem i zjazdów mało asfaltu dużo leśnych ścieżek. ogólnie jest fajnie ale trzeba uważać w niektórych miejscach bo można zaliczyć kilkanaście wywrotek..

Kilka fotek:

[Obrazek: SL277862.jpg]
[Obrazek: SL277840.jpg]
[Obrazek: SL277818.jpg]
[Obrazek: SL277817.jpg]
[Obrazek: SL277810.jpg]
[Obrazek: SL277809.jpg]
[Obrazek: SL277808.jpg]
[Obrazek: SL277807.jpg]
[Obrazek: SL277805.jpg]
[Obrazek: SL277801.jpg]


Reszta na Picassie:

click
Odpowiedz
#20
Tak jak pisałem na Chełmskim forum powtórzę i tutaj, oznaczenie jest tymczasowe i docelowo będzie inaczej nie da się oznaczyć dobrze trasy na blisko miesiąc przed imprezą (wtedy przyczepiałem strzałki) poza tym część strzałek nie spodobała się "tubylcom" i wyparowała. Co do jazdy z GPS-em ... pobłądziłeś i to zdrowo trasa jaką powinieneś przejechać powinna wyglądać TAK i jest to track z mojego GPS-a :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości