Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.09, Chełm - Maratony Kresowe
#21
Doman, wiem że pobłądziłemTongue. Ale tak jak piszesz oznakowanie będzie lepsze to wtedy i jazda będzie dobra.
Pzdr
Odpowiedz
#22
uzupełniając informacje co do znakowania trasy. Dziś objechaliśmy trasę z kolegą, który pilotuje zespołowi quadów i ustaliliśmy dodatkowe szczegóły znakowania. Żeby informacje były kompletne, i żeby zachęcić wszystkich z RL, opiszę je tutaj:

- strzałki formatu A4, w newralgicznych miejscach "widzące się"
- oznaczenie kilometrowe - dodatkowa pomoc w orientacji oraz - w razie wypadku - pomoc w lokalizacji
- taśmy ograniczające trasę na skomplikowanych odcinkach
- specjalnie wyznaczone osoby kierujące ruchem i notujące kolejność przejazdu

Proszę nie sugerować się podaną wyżej nieprzychylną opinią o znakowaniu. Znakowanie w obecnej formie ma służyć tylko orientacji. Do kwestii oznakowania podchodzimy bardzo poważnie i analizujemy wszelkie "za" i "przeciw". Jesteśmy też na bieżąco jeżeli chodzi o to, co się dzieje na pozostałych maratonach i staramy się wyciągnąć własne wnioski. Także wszelkie opinie będą słuszne dopiero PO maratonie Smile
Maraton Kresowy w Chełmie - www.rower.chelm.pl
[Obrazek: obstuserbar1.png]
Odpowiedz
#23
Panowie moja ocena jakości oznakowania miała na celu rozwianie tylko moich wątpliowości po prostu czy takie oznakowanie jest docelowe na czas maratonu.Uzyskałem już satysfakcjonująca mnie odpowiedz. A więc do zobaczenia w Niedzielę :mrgreen:
Odpowiedz
#24
Wciąż się waham czy jechać na Mazovię do Nowego Dworu czy śmignąć w Chełmie Sad
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#25
Jednak zmień podpis....
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#26
hm.. Mało prawdopodobne,abym to zrobił. :evil:
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#27
wcześniej pisałeś coś innego,miałem się zastanowić,zmienny jesteś jak wiatr...oby wiał w Twe plecy,będzie lżej pedałować,pzdr.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#28
widzę po zdjęciach, że dużo piachu, w związku z tym nie ma sensu żebym jechał na moich oponach, na zimę kupie inne i wtedy jak coś będzie się wybiorę, życzę powodzenia tym co startują Smile
Grzegorz
Odpowiedz
#29
gelos, piachu jest sporo ale jak popada to już wtedy nie będzie piach :mrgreen: :mrgreen: tylko....... Confusedhock: Confusedhock:
Odpowiedz
#30
Gelos, spokojnie dasz radę na tym co masz Smile Pierwszy i tak nie będziesz Tongue a zawsze to doświadczenie i zabawa. Opony nie będą na pewno stanowiły takiej przeszkody jak Ci się wydaje Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości