Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.09, Chełm - Maratony Kresowe
#41
ja tylko lekko pokręcę parę kilometrów w ślimaczym tempie bez napinki max 10-15 km.
Pzdr
Odpowiedz
#42
Rozsądnie i słusznie. Powodzenia
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#43
Ja też się wybieram i mam wolne miejsce Smile Jak ktoś byłby chętny to pw lub 693224237
Odpowiedz
#44
widzę, że parę osób będzie :-D
Odpowiedz
#45
Ludzie z Naszego Łęczyńskiego Forum http://lecznanarowery.pl/ też się wybierają.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#46
ja się zgadałem właśnie z Marcinemb...udało mi się zaklepać u niego miejsce więc wybieram się na ten maratonSmile

już miałem jechać na ustawkę Andrzeja bo nie miałem transportu no ale jakoś się udałoSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#47
No to Super, ze się spotkamy ;-) Myślę, że po przejechaniu każdy będzie zadowolony z tego nowego Maratonu w Chełmie - obcowanie z przyrodą gwarantowane :-D Ja od 10 pewnie będę się kręcił 8-) Pzdr i Zaparaszam
Odpowiedz
#48
właśnie kończymy znakowanie Wink powiem Wam że nie ma opcji żeby ktoś zabłądził, każdy skręt analizowaliśmy pod piętnastoma kątami i odcinki testowaliśmy na rowerach. Będzie dobrze Smile

heheh 28.5 km strzałek to jest to Smile nogi mi włażą tam skąd wyrosły Smile

aha, jeszcze jedno. Przyjeżdżajcie wcześniej i od razu do namiotu po uzupełnienie danych i numerek. Im wcześniej tym mniej roboty będziemy mieli jak tłum się zrobi.
Maraton Kresowy w Chełmie - www.rower.chelm.pl
[Obrazek: obstuserbar1.png]
Odpowiedz
#49
miałem plan aby dzisiaj jeszcze się pojawić i objechać ale chyba jutro to zrobię jak przyjadę z rana :mrgreen:
Odpowiedz
#50
Jak dojdę do siebie po ostatnich trzech nockach w pracy po 12 godzin, to przyjadę do Chełma pociągiem Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości