Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.09, Chełm - Maratony Kresowe
#61
Wiwat, wiwat Patrycja! :-D
Odpowiedz
#62
Tak, trasa bardzo profesjonalnie oznaczona Smile A te skurcze to na pewno duża zasługa wody na bufetach zamiast izotoników.

Gello1, udostępnij fotki z dekoracji Big Grin Niestety z trasy jeszcze ani na chełmskim ani na forum M Kresowych nie ma.

W kilku kategoriach dekorowani zawodnicy dostawali szampany Big Grin Także bardzo miła niespodzianka Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#63
KermitOZ napisał(a):Gello1, udostępnij fotki z dekoracji Big Grin Niestety z trasy jeszcze ani na chełmskim ani na forum M Kresowych nie ma.
niech patrycja wyrazi zgodę to zarzucę albo niech sama wrzuci bo już jej wysłałem :mrgreen:
Odpowiedz
#64
kilka zdjęć
Odpowiedz
#65
Ja też gratuluje Patrycji i swojej żonie, która była ..druga ;-) Dodam, że złapała na trasie gumę :evil: Impreza faktycznie udana. Słowa Grześka i Patrycji w pełni oddają atmosferę maratonu. Za rok powinno być jeszcze lepiej. Ja pojechałem na miarę swoich możliwości. Też od połowy drugiego koła łapały mnie skurcze - nie wiem jednak, czy to nie efekt sobotnio-niedzielnej weselnej zabawy :-P Gratuluje wszystkim uczestnikom, pozdrawiam i zapraszam częściej do Chełma - niekoniecznie na sam maraton - mamy wiele ciekawych miejsc na rowery i chętnie pomoge w ich eksploracji ;-)
Odpowiedz
#66
Ja jeszcze dodam parę fotek:

[Obrazek: SL278011.jpg]
[Obrazek: SL278012.jpg]
[Obrazek: SL278013.jpg]
[Obrazek: SL278044.jpg]
[Obrazek: SL278060.jpg]
[Obrazek: SL278068.jpg]
Odpowiedz
#67
Gratuluję tym, którzy byli, mam nadzieje, że w przyszłym roku powiększę to grono, w tym, myślę, że jeszcze się rozjeżdżę aby w przyszłym już trochę postartować Smile

Gratuluje Smile
Grzegorz
Odpowiedz
#68
powoli zaczynam zbierać zdjęcia. Proszę o chwilkę cierpliwości, zostaną udostępnione dziś wieczorem po złożeniu wszystkiego. Jak naraziee na pierwszy rzut oka jest około 10GB zdjęć - dwie płyty dvd.

Zdjęcia załadujemy w formie albumu Picasy, jak również udostępnię w postaci archiwum do ściągnięcia.
Maraton Kresowy w Chełmie - www.rower.chelm.pl
[Obrazek: obstuserbar1.png]
Odpowiedz
#69
no czekamy na zdjęcia z niecierpliwością :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#70
Pierwsze fotki z maratonu już w necie: https://picasaweb.google.com/1122533401 ... 9934101794 Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości