qavtan   23-08-2011, 09:42
#1
Cytat:Znamy już termin Mistrzostw Polski w naszą ulubiona dyscyplinę.
My wszyscy mieliśmy wybrać jeden z terminów i praktycznie jednogłośnie wybraliśmy 24-25 Września 2011 r.

Wszystkie niezbędne info będzie się tu pojawiało po tym weekendzie jak dostaniemy odpowiedzi co z noclegiem dla was "przyjezdnych". Odpowiedzi od sponsorów itd.
W razie pytań śmiało piszcie tu lub dzwońcie do mnie 506 XXX XXX
Bardzo pomoże nam też informacja od was wszystkich kto zawita do Warszawki. W momencie kiedy poznamy przybliżona ilość drużyn damy znać jaki będzie format turnieju Smile

Źródło: Polish Bike Polo Forum

Facebook wydarzenie: https://www.facebook.com/event.php?eid=238965462813748

[Obrazek: file.php?id=30&sid=95f488ba73ff22137cabd...&mode=view]
qavtan   27-09-2011, 10:08
#2
II Mistrzostwa Polski Bike Polo - Warszawa 2011 uważam za udane. Bardzo mi się podobało i cieszę się, że razem z lubelską ekipą udało nam się tam zaistnieć. Debiut pierwsza klasa.

Jesteśmy początkujący w polo - w miarę regularnie gramy od maja, jednak pogoda w lipcu i wakacje burzyły spotkania. Zostaliśmy niewątpliwie czarnym koniem tych zawodów wychodząc ze swojej grupy (4 najsilniejsze drużyny spośród 6). Pierwsze dwa wygrane mecze to ewidentnie wyraz naszego zaangażowania i woli walki. Trzeci mecz z ostatecznymi zwycięzcami turnieju to był szok - tylko w finałowym meczu Apollo 3 stracili tyle samo bramek co z nami (dwie).
Później niestety były dwa mecze przegrane do zera, na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że nie wytrzymałem dnia, po niedobrze przespanej nocy (w piątek graliśmy do 1:00 w nocy pod PKiN), graliśmy od 10 do 18 i zmęczenie dało się we znaki, dodatkowo złapał mnie ból brzucha.
Drugiego dnia jednak podjęliśmy walkę na nowo i walcząc z najlepszymi drużynami w każdym z dwóch ostatnich meczy zdobyliśmy gola honorowego/kontaktowego.
Zwracam też uwagę, że tylko dwa mecze zakończyliśmy przed czasem (10min, do 5 goli). Walczyliśmy do końca.

Mecze mijały bardzo szybko, czasem miałem wrażenie, że to była jedna akcja i koniec, po prostu mgnienie oka. Mega moc piekielna :]

W piątek nie było welcome drinka ani wspólnego objazdu Warszawy, ale... :-) ale... :-) były KORKI!!! Wspaniałe uczucie mknięcia pomiędzy sznurami aut jest nie do opisani. Korki były na prawdę duże, a godzina wieczorna i zmrok. Jedynie przednia osłona koła uniemożliwiała szaleństwa, ale dodawała adrenaliny.

Mnie dużą frajdę dały także tzw. pick-upy - czyli wolne mecze, które wyglądają mniej więcej tak, że organizatorzy rzucają hasło "pick-upy" a chętni rzucają kije na boisko. Zupełnie bez napinki, z wymieszanymi składami, dla czystej przyjemności.

Podpatrzyliśmy rozwiązania techniczne - bo sprzęt w dużej mierze nas ograniczał. Jedna rama się łamała i groziła przełamaniem, drugi rower miał za mocne przełożenie i łańcuch groził zerwaniem, paski się zrywały. U mnie stosunkowo najmniej szkód, scentrowane koło, ale zwrotność Favority nie wystarczała.

Dzień I - eliminacje
3:2 Team Majrany
1:0 Destylersi
2:5 Apollo 3 (I miejsce w turnieju)
0:2 Relax
0:4 Disco Polo

Dzień II - rozgrywki pucharowe
‎2:5 z drużyną Tora tora tora (II miejsce w turnieju)
1:3 z Yabadabadoo



Zdjęcia od maYkela

Relacje: TVN Warszawa, Z Czuba.pl
KermitOZ   27-09-2011, 10:23
#3
Gratulacje!!! Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
maYkel   27-09-2011, 11:46
#4
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,1035...me_oneline

Dobre podsumowanie Polskiej amatorskiej sceny Bike Polo:

Cytat:Chcielibyśmy wierzyć, że odebranie pieniędzy ludziom związanym z innymi polskimi dyscyplinami, uczyniłoby ich zapaleńcami, którzy przenoszą góry z czystej pasji i miłości do sportu.
:mrgreen:
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.