Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.08, g.18 - Pl. Litewski - Masa Krytyczna
#21
Romi napisał(a):Na Jana Pawła jest ściezka rowerowa.
No jest, ale w przeciwnym kierunku niż prowadzi trasa Masy, po naszej stronie ścieżki nie będzie.

To już za dwie godziny, przybywajcie Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#22
no ja moją maszyną już za godzinę bd musiał wyruszyć bo jakoby daleko nie mam ale mam górkę warszawską do pokonania i nie dam rady wjechać więc muszę iść pod nią
Odpowiedz
#23
Pasjonująca historia.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#24
W kwestii ścieżki rowerowej to się zgadzam z KermitOZ, .
Zresztą zawsze jest to fajne uczucie kiedy można mieć ruch samochodowy w "siodełku"
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#25
Bardzo fajna masa, dzięki za wspólne kręcenie. Podobały mi się reakcje przechodniów a zwłaszcza pana w szarym samochodzie, który pytał co to jest i czy jest to wyjazd zorganizowany. Także ciekawy wjazd przez ulicę Wesołą i Miłą, co trochę urozmaiciło przejazd. Do następnej masy!
Sky is the limit..
Odpowiedz
#26
110 osób na masie Smile Dzięki wszystkim za sympatyczny przejazd Smile Szkoda, że nikt nie wziął porządnej lustrzanki do focenia, no ale tak wyszło, mam nadzieję, że Olek i Prażony wrzucą niebawem co tam natrzaskali Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#27
Strasznie szybko coś zleciało dzisiaj :-P . Dzięki również ;-)
Odpowiedz
#28
Dzięki za jazdę.
Wprawdzie dołączyłem dopiero na Jana Pawła pod kościołem , ale i tak przez ten odcinek co jechałem z Masa było super.
Co do lustrzanki miałem wziaść ale troszkę to niewygodne na rowerze i z obawy o bezpieczeństwo moich "pieścidełek"- zrezygnowałem z profesjonalnego sprzętu na rzecz "małpki". :->e

MK - Kilka moich strzałów z "małpki"
Odpowiedz
#29
Ja również dziękuje za wspólne kręcenie Wink do następnej Masy Smile
Odpowiedz
#30
i ja też dziękuje wszystkim za kręcenie po mieście :mrgreen: do następnego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości