Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.08.2011, Lukoil Jana Pawła II, 10.00 Kazimierz
#31
Moja pierwsza ustawka, kiedy nie muszę jechać do Lublina na miejsce ustawkowe a cała ekipa przyjeżdza w moje strony. Co do całości wyprawy to było ciekawie.....upał ponad 30 stopni, super zjazdy wąwozami, ekstremalnie mało wody w bidonie, puder na twarz w polnych drogach, w lesie mega komary a do tego jeszcze tekst miejscowego w Słotwinach to najmłodszego z uczetsników - "coś kiepsko wyglądasz, walnij se browara" (rzeczywiście młody kiepsko wyglądał a pan żul miał nie lada empatię). To tyle na temat.
Odpowiedz
#32
Dzięki za fajny wypadzik,piasku było więcej niż w piaskownicy u mnie na osiedlu.Było super.112km.Do zobaczenia. ;-)
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#33
Kilka moich fotek TU
Ustawka trafiona w 100%, na to właśnie liczyłem.

Piknie panocku było, no piknie.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#34
Potwierdzam to, co napisali przedmówcy. Pogoda piękna, płyny schodziły w bardzo szybkim tempie. Średnia też całkiem całkiem, biorąc pod uwagę że kawałek terenu było. Do raportu awarii dodam swoją dętkę (Tomek, następnym razem jedziemy prosto przez Dr.Męcz.Majdanka, tam bym na pewno nie złapał :mrgreen: ).
Trasa wraz z fotkami. Przypominam, że aby uzyskać nazewnictwo na mapie należy wcisnąc przycisk "hybrid" u góry z prawej Big Grin.
Dzięki i do następnego.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#35
Dzięki za fajną ustawkę. Był to mój 5-ty tegoroczny wyjazd rowerem do Kazimierza, najbardziej rekreacyjny.
W drodze powrotnej w lesie zaliczyłem pierwsze OTB przy prędkości 3 może 4 km/h Confusedhock:

jabolewski napisał(a):udało się wjechać na Górę Trzech Krzyży
Z Dawidem wjechaliśmy tam pierwsi i nie było żadnego krzyża :-D
A tak na poważnie Góra Trzech Krzyży jest bardziej na prawo, ciężko tam wjechać rowerem i jeszcze pobierają opłatę.
Ale szacunek dla Ciebie za wjazd na górę po "kocich łbach".
Pozdrawiam
Odpowiedz
#36
Dzięki Ustawkowicze za przygarnięcie popołudniowego uczestnika Smile Miło w gromadzie, choćby pod wiatr. Przyznam, smaku mi narobiliście, bo od Niezabitowa już rzut beretem do Kazimierzo-Męćmierza.. ale to nie uciecze.
1 fot. z przeddożynkowego Radawca
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości