Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKLEP/SERWIS MS BIKE LUBLIN ul. Popiełuszki 29 A
#1
Witajcie. Bardzo dobry serwis rowerowy plus sklep.
MS Bike Lublin
Popiełuszki 29A
20-052 Lublin
tel: 81 444-99-66, 509-377-288
email: <!-- e --><a href="mailto:allegro@msbike.pl">allegro@msbike.pl</a><!-- e -->
Chłopaki czają bazę. Można z nimi się dogadać jeśli chodzi o cenę. Serwisuje zakupiony u nich rower. Zakupiłem u nich praktycznie wszystkie gadżety /pedały, buty spd i inne drobiazgi/ Posiadają konto na ALLEGRO: msbike Szczerze polecam.
Odpisują na e-meile. Z rowerkiem byłem u nich już dwa razy. NA lekką kosmetykę i regulację po maratonach /grosze zapłaciłem/ Naprawdę polecam. Miła i fachowa obsługa no i tanio.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#2
Powiedz mi dokladnie gdzie to jest, bo jak w czerwcu szukałem tego sklepu to znalazłem coś dziwnego z zabawkami czy czymś takim pod tym adresem.
الحُمْقُ داء ولا دواء له
Odpowiedz
#3
Obok, chłopaki coś nie mogą wykończyć tego saklepu, drzwi od ulicy bocznej, a w środku remont...
Grzegorz
Odpowiedz
#4
Budynek na rogu ulicy Popiełuszki i Skautów. Nie oznaczony Budyneczek przy ulicy.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#5
to ten sam budynek co sklep z zabawkami czy zupełnie inny , gdzieś w sąsiedztwie ??
الحُمْقُ داء ولا دواء له
Odpowiedz
#6
Ja dzisiaj szukałem tego sklepu. Pani ze sklepu z zabawkami powiedziała że sklep jest za ścianą, wchodzi się tam drugimi drzwiami (nie tym z kłódką). Niestety na drzwiach nie ma żadnych oznaczeń tylko są folie w oknach. Ponadto trzeba pukać (walić) do drzwi. Ja się dobijałem i gdy już chciałem odchodzić ktoś otworzył (nie słyszał bo akurat rozmawiał przez tel.). W środku mnóstwo rowerów a dalej mały warsztat.

Najlepsze jest to że nie dość że na allegro mieli najtaniej u-locka ABUS Granit Plus 51 za 229zł + przesyłka to jeszcze z racji tego że przyszedłem osobiści to dostałem rabat w wysokości 19zł. Czyli zapłaciłem 210zł za ulocka którego cena w internecie na dzień dzisiejszy nie schodzi poniżej 250zł + jeszcze koszty przesyłki :mrgreen: Na pewno tam jeszcze zajrzę.
Odpowiedz
#7
sklep zmienił siedzibę na Sikorskiego 1
Odpowiedz
#8
jeszcze się taki nie urodził...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości