Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy asfalt z rozściełacza na ddr w Lublinie!
#1
Wczoraj na al. Smorawińskiego pojawił się pierwszy asfalt z rozściełacza na drodze rowerowej w Lublinie, widok wart lat starań i zjedzonych nerwów w walce z kostką "samo zło" brukową.

[Obrazek: img2218mj.jpg]

[Obrazek: img2220j.jpg]


Więcej zdjęć:
http://www.rowery.teatrnn.pl/node/760/P ... w_Lublinie
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#2
Aż chce się pomykać na slikach Smile
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#3
No to w czwartek będzie można się przejechać po asfalcie Smile Mam nadzieję, że do mojego wyjścia ze szpitala dokończą prace Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#4
A ja jestem ciekaw, jak to będzie z pewną kategorią pieszych :mrgreen:. W sumie po asfalcie zawsze przyjemniej niż po kostce :-P
Odpowiedz
#5
ciekawe czy na Krochmalnej też położą asfalt.
a co do odcinka
po pierwsze primo świetny pomysł, przynajmniej tiry nie będą nam jeździć :-)
po drugie primo ciekawe czy prezydent Lublina przyjedzie na otwarcie
Odpowiedz
#6
1. wieść super.
2. na Krochmalnej też będzie asfalt
3. myślę, że na otwarciu można się spodziewać nie tyle prezydenta, co różnych panów kandydujących tu i ówdzie. może się więc pojawi np. pan "Krzysztof HETMAN Lubelski" Wink)

nie mogę się doczekać czwartku.

btw. może jakaś ustawka z symbolicznym szampanem na tym asfalcie we czwartek? Smile
Odpowiedz
#7
szczerze to ja wolę kostkęSmile przynajmniej po deszczu nic nie chlapie na plecySmile a z asfaltu łapie wszystko
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#8
Chętnie zobaczę otwarcie czwartkowe i na pewno przyjadę. Tylko nie wiem o której Krzysztofie?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#9
Idea szampana jest jak najbardziej ok, ale czwartek to wg mnie za wcześnie - jeśli zepsuje się pogoda (deszcz) to prace mogą się opóźnić, dlatego lepiej poczekać aż wszystko będzie zrobione i potem ustalać termin.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#10
Od razu widać, że wybory niedługo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości