Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Lubelski Festiwal Rowerowy 2011.09.04
#1
http://lkkg.pl/IV-Lubelski-Festiwal-Rowerowy

[Obrazek: plakat%20festiwal_2011_ze_sponsorami_v2-800px.jpg]
Odpowiedz
#2
Właśnie wróciłem z objazdu trasy XC na globusie. Trasa jest bardzo fajna, jak zwykle wymagająca kondycyjnie, technicznie trzeba uważać tylko na jednym zjeździe, reszta jest do ogarnięcia. Kto się wybiera?
Albo inaczej kto się nie wybiera ten się boi, a nie ma czego :-P
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#3
Ja też byłem i się nie wybieram Big Grin Pomijając to, że nie mam nogi i startowałbym na pożyczonym góralu to w ogóle nie czuję terenu i roweru mtb jako takiego.

Ale jeśli Patrycja napisze, że wystartuje to w dobrej sprawie jestem w stanie zebrać baty od chłopaków i się pojawić na starcie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Jak nie zaśpię :mrgreen: :mrgreen: to się pojawię i dokończę żywot napędu.
Tongue
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#5
Ja startuję! Bo przecież ktoś musi być ostatni Smile
Trasę tez przed chwilą objechałem.
Żwirek o którym zjeździe piszesz?
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#6
Piszę o tym co jest zaraz po kawałku po kostce, tym od strony hali, na końcu z uskokiem, zakręt na dole jest ciasnawy i po trawie, może być kraksogeneryczny, nawet dzisiaj na objeździe jeden człowiek poległ :-P
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#7
no ja niestety nie wystąpie na zawodach ale życzę tzw. PUDŁA :!: :!: Pozdrawiam z Limburga ;-)
Odpowiedz
#8
Gratulacje wszystkim, całkiem przyjemnie się jechało Smile A o to zapis trasy z telefonu brata:
http://www.endomondo.com/workouts/21559250
Odpowiedz
#9
Pierwszy start od ponad roku mogę zaliczyć do udanych Smile Udało się zwalczyć totalne zmęczenie i zwątpienie na pierwszych 4-5 rundach i później jakoś to poszło. Generalnie jak zwykle niezły start i pierwsza, a nawet pierwsze 2 pętle, ale później mocniejsi zawodnicy (m.in Zwirek) mnie dogonili i sobie pojechali. Przez kilka kółek jechałem kilkanaście sekund przed Adamem, kręciliśmy dokładnie takim samym tempem Smile No ale później wyszedł brak kondycji i Adam także pocisnął mnie bez żadnego problemu. Jestem zadowolony z 11 miejsca, ale to tylko statystyka, kilku mocniejszych ode mnie zawodników dziś nie ukończyło.

Gratulacje dla Pawła93, który dziś wygrał i zajął też pierwsze miejsce w generalce Smile Patrycja była dziś druga, także wielkie brawa, że w końcu się dała namówić i wystartowała. Z tego co mówiła później to już nie może się doczekać następnego wyścigu Big Grin Iwo chyba czwarty w generalce w swojej kategorii Smile

Dzięki wszystkim za ściganko, gratuluję wszystkim zwycięzcom Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
KermitOZ napisał(a):Iwo chyba czwarty w generalce w swojej kategorii Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

Brakowało mi jednego pkt do trzeciego miejsca :<
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości